Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    Я би його ставив все-таки на виході з котла. Якщо клапан поставити на вході в котел - тоді є ризик, що вода, а не пара, перша покине систему. Я вважаю це гіршим варіантом.
    ЗСК ставте на головній магістралі від котла, щоб між ними не було ніяких вентилів.
    насос (циркуляційний) допускає монтаж тільки для випадку горизонтального положення осі обертання ротора. І бажано під рівень виставити. А напрям вхід-вихід насосу може бути довільним.
     
  2. Alex_skif

    Alex_skif Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Днепропетровск
    Voyutichi. а Ви ставили фильтр на зворот чи подачу в КЧМi?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    я поставив перед насосом бачок-відмулювач, щоб у ньому осідало щось грубше, що може зашкодити насосу.
    Котлам фільтри не потрібні..:)
    На фото я це показав і на схемі також зазначено.
    Сіткового фільтру я не ставив, оскільки він потребує все-таки періодичної перевірки, гідравлічний опір у нього великий (у порівнянні з моїм варіантом), та і грошей коштує.

    Ставте фільтри перед насосом (або насосами).
     
  4. Мар'ян

    Мар'ян Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Україна, Стрий
    У колишній системі опалення з чугунним КЧМом вода у системі за рік була чорна як мазут.А при підключенні паралельно/послідовно до 2-контурного газового котла Вісманн йому це не зашкодить. Підкажіть будь-ласка такий нюанс, як захисти газовий котел (теплообмінник, 3-ходові крани)? чи може підключати КЧМ через додатковий теплообмінник до системи опалення, але це значно зменшить потужність КЧМ
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Модернізація КЧМ

    Мар'ян, можете підключати КЧМ через теплообмінник відповідної потужності, котлу від цього погано не буде. Тільки сам котел захистіть від перегріву, на всякий випадок.
     
  6. guffi

    guffi Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    м.Дрогобич
    А можна посилання на теплообмінники, такі щоб можна було розділити настіннийкотел від старої брудної системи.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    1 людині також подобається це.
  8. Мар'ян

    Мар'ян Підмайстер

    Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Україна, Стрий
    Мaбуть стaвити тeплообмінник для того,щоб захистити газовий котел нерентабельно (крім випадків коли дві системи повинні не мати водяного зв'язку) тому, що немає гарантій що теплообмінник
    не забється, а це теж дороге задоволення. Мабуть фільтри і відстійник це єдиний вихід.
     
  9. labik

    labik Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Львов
    Привет всем! У меня КЧМ на 2 секц.Хочу перевести на основное топливо дровами.
    Только загружать приходится каждые пол часа.Как один из вариантов хочу пристроить пиролизную камеру сбоку ( спереди не получится загораживает дверь)Верх камеры из половины 200 л бочки, низ выкладен из кирпича.Сопло сбоку на уровне нижней дверцы котла, и пламя по чугунной трубе д100 попадает в низ котла.Труба снаружи теплоизолирована. В котле будут поперечные пластины для прижатия пламени к стенкам котла. В двух словах описал конструкцию. Хотелось бы услышать мнение о работоспособности. Особенно о подводе пламени в котел по чугунной трубе. На таком варианте остановился благодаря сочетанию герметичности и цены . Другой вариант представлял трубу д200 футерованую внутри глиной. Самодельная труба негерметична , а из нержавейки дороговато. Может кто еще варианты предложит.
     
  10. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    А как планируете пройти чугунную стенку в своём КЧМ?
    В принципе работоспособно, но много нюансов. Успехов!
     

Поділитися цією сторінкою