Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    потрібно після шкрябання-шліфування абразивним кругом ще і добре відмити водою і дротяною щіткою. Після такого миття видно сіру поверхню чавуну.
     

    Вкладення:

    vladuk подобається це.
  2. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    :vo: Уже +20% КПД наверное естьbravo
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    буду надіятися.. А ще хочеться вірити, що в середині секцій вся ця земля вже відмита при попередній експлуатації..
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    Сьогодні поставив на випробування стисненим повітрям на герметичність - накачав 2 атм.
    А взагалі - то пекельна робота. Розібрав я КЧМ для чистки. Закупив зачисних кругів 115, 8 шт Луга і 2 Інших фірм, для проби. Так ось, одного круга НеЛуга вистарчало на одну секцію, а лугського потрібно було 2 круги, а то і 3.. Стер 7 лугських і два інших. Пилюки було - як в пустелі при пиловій бурі., хоч я змочував і змочував поверхню - вода глибоко не проникала в шар глини. Але все, закінчив чистити. Дуже переживав, щоб десь не появилась раковина, обійшлося. Потім збірка секцій у котел. СПЛІВ З АЗБЕСТОВИХ НИТОК (Ф нитки - біля 3 мм)косичку. Змастив уніпаком муфти, вставив у гніздо (при розбірці і чистці слідкував, щоб муфти поставити на старі місця у ті самі секції, з яких я їх виймав, намастив поверхню секції біля муфти навколо і поклав косичку. Цю ж косичку знову змастив зверху уніпаком. Такі самі маніпуляції з другою муфтою секції.
    Коли готові дві муфти - кладу на них відповідно наступну секцію. І так до лицьової секції. Потім стягую цю "канапку" з секцій чотирма штатними шпильками. Само собою, різьби вичищені і змащені ВД40. Стягнулося досить легко.
    Тепер проходить випрбування тиском повітря на щільність. :)
     
    Okkean та vladuk подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    ага.. я зараз відмовився від вбудованої піролізної камери. Хочу спочатку випробувати КЧМ як звичайний котел. Камеру необхідно вставляти у котел знявши лицьову секцію, тобто потрібно розбирати котел. А я ще не знаю як цей котел "приживеться" у теперішній системі. Якщо працюватиме біль-менш - тоді подумаю над камерою, яку можна буде вставляти через фронтальні дверки.
    ПС. Сьогодні зробив побутово-майстерський пилосос, а то пилюки в підвалі з того котла - гори. Буду прибирати новим пилососом.. :)
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    зварив підставку для кола. В ній думаю розмістити попільник. Та і біля котла буде треба менше нахилятись :)[​IMG]
    Потім необхідно було усунути щілини, які є між секціями. "Законопатив" їх харчовою алюмінієвою фольгою.[​IMG]
    Де фольга не лізла - замастив силіконовим герметиком :) Повинно витримати температуру, герметик - до 140С (так було написано на упаковці). Потім замастив ще зверху і фольгу повністю герметиком.[​IMG]
    Бракує моєму котлу ще однієї дверки, нижньої.. Може у когось є?
     

    Вкладення:

    Okkean подобається це.
  7. nexset

    nexset Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.452
    Симпатії:
    627
    Адреса:
    Полтаская обл. пгтШишаки
    Вот из за таких людей как вы и двизается цивилизация :vo: Только у меня сомнения на счет уплотнения фольгой, а как было в начале?
     
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    дякую за підбадьоренняbeer
    Фольга - це моя видумка. Колись була просто щілина. Через неї можливий неконтрольваний підсос повітря, тому я вирішив їх заткнути. На силіконі добре тримається. Теоретично має послужити, так як температура секцій не перевищуватиме 100С, а алюміній - ну може не так скоро згорить, він же добре контачить з секцією.
     
    Анатолій. подобається це.
  9. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    :vo::vo::vo:

    Воютичі, як зікінчите реконструкцію КЧМ, почнемо разом будівництво адронного коллайдеру.:Hi:
     
    Володимир199025 та Puh подобається це.
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Модернізація КЧМ

    Дякую за довіру! Почнемо. :Hi: Тільки там електрика.. Може ще запросимо Аматор1, га?
    Правда реконструкція КЧМ - то більше заняття на зиму, коли надворі і в гаражі нічого не поробиш через холод. А тут є можливість по суботах щось творити в металі і своїми руками. Та і практичний інтерес присутній також. Фотки для репортажу додам в понеділок. Зараз зварюю каркас зовнішньої обшивки.
     

Поділитися цією сторінкою