Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. BBacilyj

    BBacilyj Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ив-Франковск
    Мені теж більше подобається гравітаційка-більш надійна на всі випадки життя.Вона в мене і стоїть,розводка стальними трубами,радіатори чугун,будинок 2 поверхи,димозід загільзовка нержавійка правда 120-більше не влазилось метрів 9-так що перейти до класики 2-3 хв.а це що роблю-більше хоббі і досвід.На днях рішив попробувати як буде працювати без надуву-вимкнув вентилятор,відкрив стандартне піддувало-і воно мені сказало бабах-значить іде піроліз,в мене на роботі на шахтнику деколи таке трапляється коли тирсою палили.Зараз я пропалюю котел вечором і до ранку тепло,а буде стабільно холодно-вставляю газові пальники і так до весни.А з цією вставкою мені сподобалось саме горіння\диму мало що\ну і автоматизація процесу,і щось мені здається що дрова перед тим як згоріти переходяти в стан деревного вугілля.Раніше як палив класикою треба було прикривати піддувало щоб температура не росла-ну і рочинались потьоки смол і т.п.На разі цого не спостерігаю-але то таке,лиш тиждень палю і раз чистив котел,до речі легко чиститься.А ще хочу у верхней частині котла і на відбивач загрузочної дверки поставити якусь кераміку/шамотку\так як найбільша температура саме в тих місцях-буде своєрідний каталізатор допалу,поки що ще думаю як зробити,може на відбивач причіпити шамотну плитку від печі-буду думати
     
    Voyutichi, lisnyk та Владимир В подобається це.
  2. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    983
    Симпатії:
    1.725
    Адреса:
    Ирпень
    Коли робив СО, грвітаційну, навіть і не думав що прийдеться пережити пряме влучення міни в п"яти метрах від котельні, правда вона в підвалі, але в кімнаті СО сталь/чугун не постраждала!
    Топив дровами і по такій холоднючій весні було тепло. Сусіди, хто залишився, ходили грітись, митись і життя набувало нових фарб, навіть без світла, газу і води. Збирали бензин по склянці і від генератора заряджали телефони, акумулятори і все що треба! Пережили ... :)!
     

    Вкладення:

    • 1.jpg
      1.jpg
      Розмір файлу:
      86,9 КБ
      Переглядів:
      26
    • 4.jpg
      4.jpg
      Розмір файлу:
      187,5 КБ
      Переглядів:
      27
    crazy, Voyutichi, Pyato4ckin та 4 іншим подобається це.
  3. BBacilyj

    BBacilyj Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Ив-Франковск
    Маленький звіт по роботі.Пропалюю кожного вечора 7-8 година потім ще трохи підкидаю дров ,далі біля 12 до 6 ранку батареї ледь теплі-все вигоріло.Камера б побільша і на пів дня б вистачило-а так то на 2-3 гшдини.Розпалюється швидко за годину розганяє до 60 градусів але на мінімальних обертах,пробував при більших обертах то за 30хв розігрів до 50 гр-але в котлі гул як від літака,та й боюсь щоб котел не тріснув.Підкидав сирих дров-згорають.Тиждень топку не чистив_то й особливого чистити не має що.Поки що роботою задоволений.При нагоді прикупив інвертор 12-220 вольт на 1 кв, підключав автоматику-працює.В режимі стоп відкрив заслонку на дуйці-то котел почав розгоратись.Завтра подивлюсь в комин що там.
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою