Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    А если один насос и просто кран на байпасе?
     
  2. Vodateplo

    Vodateplo Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Дніпро
    :) ну тоді насос на зворотці між байпасом і котлом, буде краще але тягнутеме с системи холодну воду і якщо система холодна цей процес може бути довгим , треба тоді і кран на зворотці перед байпасом, і його закривати і відкривати а це вже танці з бубном. ;)
     
  3. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Можно и без второго крана- основной поток пойдет по пути наименьшего сопротивления. Ну и вначале растопки таки танцы все равно будут. Сначала желательно протопить небольшим количеством дров, а потом ещё подкинуть. Вот во второй подход можно и прикрыть байпас...
     
  4. Vodateplo

    Vodateplo Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Дніпро
    @PVP, Зробіть таку схему вона не дорога, все буде працювати без вас. Але требе безперебійник якщо система не гравітаційна.
    Схема.JPG
     
    Алекс Иваныч подобається це.
  5. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Спасибо, я так понял у Вас так сделано. А что такое позиция 7? Бывают ли электрические вентили? Вместо насоса можно такой вентиль поставить.
     
  6. Vodateplo

    Vodateplo Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Дніпро
    Для того щоб підкачати повітря в компенсацайний бак є такий вузлик, який закриває систему і спускає воду з бачка. Це він на схемі
    ASK-77924-AFRISO.png
    Бувають, можна але це все дорожче.
     
    PVP подобається це.
  7. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Цена как бы сопоставима с насосом, но интересно энергопотребление.
     
    Останнє редагування: 22 лис 2018
  8. Vodateplo

    Vodateplo Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Дніпро
    Не зовсім так, ціна шарового крана 1" з електроприводом десь біля 3000 грн. + автоматика так само потрібна. Ціна насоса wilo star rs 25/4 з гайками 1600 грн. Якщо принципове споживання насосом 36 Вт/год і то тільки для розігріву- тоді Вам краще, мабуть, термостатичный 3х ходовый наприклад ESBE VTC511 ціна біля 2800 на 50С
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    "танцювати" потрібно від температури диму за котлом.
    Якщо вона більша від необхідної для створення достатньої тяги в димарі - то це прямі втрати енергії в атмосферу.
    Якщо я мушу прикривати шибер димаря навіть з рефлектрором у котлі - значить рефлектор потрібен, без рефлектора полум'я летіло в димарі на добрих пів метра..)
     
    Алекс Иваныч подобається це.
  10. PVP

    PVP Підмайстер

    Повідомлення:
    79
    Симпатії:
    4
    Я так не топлю чтоб сильное пламя было. Во время растопки бывает заходит в дымоход когда ложу не крупные трухлявые дрова.
    Ну, а какая температура нужна в дымоходе? Я так понимаю, максимально низкая при которой не будет "заростать" дымоход. Это можно отследить по выхлопу?
     

Поділитися цією сторінкою