Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. гринь

    гринь Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    кыев
    image.png IMG_20171203_095533_1.jpg image.png
     
  2. SergiyMoskalenko

    SergiyMoskalenko Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Доброго вечора форум.В мене КЧМ-2м-4 Жарок.Тріснула перша секція, там де дверцята.Чи підходять секції від інших КЧМ-ів?А може в когось є на продаж оригінал?
     

    Вкладення:

  3. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    Дякую за документиикиgood:)
    --- добавлено: 4 гру 2017 у 22:56 ---
    Ну від інших КЧМ- ів це як розуміти від 2 серії має підійти там просто різні модифікації 2 або 3 дверки в мене 2 бачив є з трьма дверками.На олх бачив продавали ті секції. Фоткнітіть нормально котел свій як виглядає а то по бляшці нічого не скажеш.
     
    Останнє редагування модератором: 12 гру 2017
  4. SergiyMoskalenko

    SergiyMoskalenko Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    У мене трьохдверний КЧМ. Я маю на увазі, чи були ГОСТ-и під'єднання секцій між собою від інших виробників. Чи підійде мені перша секція від рівненського КЧМ-а? Я його ще не розбирав і не знаю розмірів з'єжнань по осях.
     

    Вкладення:

    Piter_Pen подобається це.
  5. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    Думаю ,що тоді і прибалти і Рівне і ваш Криворізький рудний завод клепали одне і те сами союз то ж велика родіна була все державне от і то саме і ліпили по однакових кресленнях.Розібріть замірайте потім по документації навіть прикиньте чи розмір збігається.Розібрати і так треба як, що хочете що робити.Але задня секція ідентична моїй думаю передня також має підійти.Доречі в книжці Vodateplo є розміри і там вказано висота і ширина для всіх типорозмірів 1050 і 455.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 5 гру 2017
  6. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    Ну ось такі аксесуари я доставив, щоб якось розібратися з димоходом і тягою.Оскільки при сильному вітрі затягували трохи назад.Тай тяга не дуже була при вологій погоді.Як себе покаже напишу згодом оскільки тільки що закінчив установку.
     

    Вкладення:

  7. Kvasha15

    Kvasha15 Майстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    34
    Думаю буде з усіх дверок, як паровоз диміти з дуйкою., якщо тяга погана. Вам потрібно було установити димосос. В мене подібна дуйка з автоматикою вже рік як установлена. В КЧМ для дров вона не потрібна, а от для вугілля дійсно класна штука. Без надуву вугілля горіти не хотіло, а з надувом насипав повну топку і як мінімум сутки можна не підходити і в хаті комфортно.
     
    Voyutichi та satok подобається це.
  8. Piter_Pen

    Piter_Pen Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    9
    В мене тяга типу є але хата в такому місці як там кажеться на відшибі ,що де коли вітри великі і задуває назад а так трошки дірки вилізли але думаю герметиком піде дверки на диво не паравозять.Тай я не знаю куди б я приліпив той димонасос у себе.І вугілля можна спробувати буде з турбіною.
     
    Voyutichi подобається це.
  9. Vodateplo

    Vodateplo Підмайстер

    Повідомлення:
    34
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Дніпро
    Щось тема затихла :). Я так користуюсь, що скажите ?
     
    Voyutichi, Олександер_1 та Алекс Иваныч подобається це.
  10. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Лайк за труды. Тоже пользовался такой вставкой, но сейчас это уже в прошлом. Советую померять температуру внутри трубы дымохода( там где у Вас шибер) - сразу появиться повод для дальнейшей модернизации.
     
    Vodateplo та полюс подобається це.

Поділитися цією сторінкою