Модернізація КЧМ

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Voyutichi, 17 гру 2009.

  1. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    А що, чавунний котел і ТА не сумісні речі?O=-
    Не зрозумів що це?...вроді про котли говоримо а не про системи вихлопу.
    Людину турбує питання що б не вставати підкидати дрова в ночі ТА як раз в цьому допомагає.
    Ще раз повторюю зрозумійте де ми живемо.
    Схему намалюйте, а так ноу комент.
    Тепер по темі:
    Як радили вище для того що б було тепло в хатіт6 кв-ного тена не вистачить а так лиш би теплоносій не замерз.
    Рахуйте
    Тен,лічильник оплата за електроенергію.
    ТА купив чи зробив і спокій.
    --- добавлено: Nov 18, 2017 7:04 AM ---
    Пане модератор,пропоную в шапку теми, закинути пости з працюючими схемами,що б новенькі бачили ефективні модернізації кчм-а,а не перечитували всі 140 сторінок і задавали подібні питання "а в чому модернізація?".можу в цьому допомогти (завтра)
    Дякую.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лис 2017
    pic16f887 подобається це.
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Як Ви вважаєте яку потужність видасть на дровах ВУГІЛЬНИЙ КЧМ на 4 секції? Яка потужність потрібна для опалення будинку 180кв. м.? Якого обьєму потрібно ТА для будинку 180кв.м. щоб вистачило з 12 ночі до ранку? Якої потужності потрібен котел, який міг би одночасно опалювати будинок 180кв.м.і заряджати акумулятор якого буде достатньо для опалення будинку 180кв.м.цілу ніч? Р.С. Полюс Вам правильно вказав на те, що котел кчм не підходить для зарядки ТА так як у ньому практично нема теплообмінника а прцювати він буде на максимумі.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лис 2017
    полюс подобається це.
  3. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Свій комплект(читайте тему), тиждень тому встановив мамі в будинок.
    10х12м. будинок ,не отеплений в 1.5 цегли стіни(всюди сталеві батареї) + прибудова -ванна і кімната 4х7м,отеплена 10см.пінопласт(тепла підлога і по одній сталевій батареї),+ кочегарка не отеплена.
    Загрузка 9.00 вечора ,8.30 ранку - ще жевріють вуглинки(зверху чуть стружки і дрова розгорілося саме),в ночі морозець притиснув до -8 гр.С.В будинку середня 22 гр.С, в прибудові взагалі"ташкент"(супер пупер майстри зробили теплу підлогу без підмісу,прикрутив як зміг та все одно жарко).
    Отакоєот а Ви кажете:pobeda:
    П.С.
    Мама і сестра з чоловіком дякують ,бо кажуть що такого тепла в хаті вже давно не було(хіба ще як газ коштував копійки та й не розбавляли його повітрям чи чим там)
    П.С.С.
    І давайте не зачинаймо про образи ,а закінчуймо про гарбузи.
    Людина питала про електротен,от я й написав що то не варте того бо 6 квт тен взагалі погоди не зробить.
    А по пропозиції @полюс,
    Де економія ? це і тен гріє, і дрова тліють,а як згорять то тен ще й котел буде грітиCrazy
    Для тих хто на баржі тен 6 кВт і площа будину 180 м2.
    Пан гринь хоче до ранку грітися ,а не щоб вода в батареях не замерзла.
     
  4. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ви обережніше з цифрами ,бо народ прочитавши що КЧМ на дровах горить 10 годинна одній закладці дров,почне їх масово встановлювати і в країні виникне дифіцит КЧМ- ів,а заодно і віадрусів,а чермети будуть завалені стальними котлами,котрі повикидали.
     
    pic16f887, Papp Janos та полюс подобається це.
  5. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Чому це я маю бути обережний чи ви мене хочете звинуватити в брехні?
    мені який смисл розхвалювати його ,яж не продаю КЧМи.
    Та й слова це мого швагра,я зранку приїхав він як раз закидав тирсу і дрова,я спитав коли останній раз закладка була ,він відповів о -+21.00,хоча і в мене коли він був встановлений , від закладки до закладки до -10 ,проходило 7 годин мінімум.
     
  6. гринь

    гринь Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    кыев
    То я зрозумів що тен 6 кВт після згоряння дров не буде пітримувати температуру в системі 40-50 С до ранку
     
  7. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Це води в котлі, чи в усій ситемі?
     
  8. гринь

    гринь Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    кыев
    це у системі ну і+ у котлі
     
  9. гринь

    гринь Новачок

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    кыев
    це у системі ну і+ у котлі
    --- добавлено: 29 лис 2017 у 20:28 ---
    хочу ще порадитись можна зробити водяну рубашку на задній камері де ще додатково проходять димові гази які обігрівають задню стінку котла
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2017
  10. satok

    satok Майстер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Україна,Косівский р-н,Стопчатів
    Покажіть Ваш котел!!!!
    З Вас інформацію як з штірліца не витянеш...
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2017

Поділитися цією сторінкою