Вибір димоходу

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vanja1985, 6 лип 2016.

  1. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Цікава ситуація. У мене газкотел - і тух тоже при вітрах. А коли зробив вихід з котла всередині кімнати 1,5м і біля стелі вихід назовні, а потім 4,5м утепленої оцинкованої труби - вийшло - красота. Уже за 5 років ні разу котел не тух. Тільки грибок від опадів у мене стоїть зверху. і дірка димоходу обгорнута металевою сіткою з дірками 1 х 2 см - щоб горобці не залітали. А то також була проблема.
     
  2. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Богдан привіт.
    В буржуйці ( шахтній) напевно дуже сильна газація дров, от і відбуваються бахи :bb: в придушеному режимі.
     
    полюс подобається це.
  3. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    А сама труба в середині часом не обросла сажою?Подібний був випадок, дружина в магазині вирішила спалити пінопласт, горить він дуже добре,жінка і прикрила і піддувало,і шибер. На другий день аналогічна ситуація, як у Вас. Погода була подібна теперішній, і +, і - вдень,вночі. Вже збирався добавляти трубу, по рекомендаціям "спецов". Хоча до цього сезон відпрацювали, труба,котел - не чистив. Почистив трубу, і все стало як треба. Котел - буржуйка з водою, з великою Т ДГ.
     
  4. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Бахкати може і від зустрічного горіння. В булях таке частенько буває.
     
  5. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Привіт Сашко.Так палить тирсою,причому на повну,так як в "стелі дирка", 120метрів ніфіга неутеплене.
    Юра я знаю як пихкає булерян з носа,тут не так,подимлює тільки в сильний вітер.Таке враження що хтось кришкою трубу закриває.Місце там таке чи що,в мене в майстерні в вітер навпаки аж гуде.
    Хача треба докладно розпитати,чи це при розпалі,чи і прогрітий комин димить.
    До речі до цього стояла бубофаня,теж диміла коли вітер,хоча це не показник,труба була низька.
     
  6. Blaur

    Blaur Майстер

    Повідомлення:
    108
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Боровая
    --- добавлено: Jul 27, 2018 3:40 AM ---
    а искрогаситель надо ставить?
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2018
  7. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    я не ставив,а навіщо?Сажа горіла 1 разу то іскрів не було....
     
    Останнє редагування модератором: 8 сер 2018

Поділитися цією сторінкою