Саморобний бойлер косвенного нагріву

Тема у розділі 'Водонагреватели', створена користувачем Yanuwevsky, 24 чер 2016.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Дякую,ну там сонячніше ніж в Станіславські обл.(Івано-Франківська).
     
  2. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Не могли б Ви схематично зобразити як то має бути,бо я щось не второпаю що за обичайка?
    Я більш ніж впевнений що при трьох барах буде робити,скоро вже й літо закінчиться,а апарат ще не підключений...
    Як ще доведеться такий робити,зроблю гідравлічні випробування на максимальний тиск який витримає.
    З повітрям жарти погані,у мене на пневмолінії стояв водяний фільтр у вигляді прозорої колби з катріджем з ниток в середині,стояв три роки і бувало що тиск у системі доходив до 12 очок!А одного прекрасного дня при 5 атмосферах колбу розірвало,вибух було чути на пів села,я чуть не в...ся!Осколків більших чим пять копійок не було.Більше колбу не ставив хоча дивлюсь в неті їх активно юзають.
     
  3. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    http://cae-cube.ru/raschet-na-prochnost-ellipticheskogo-dnishcha-po-gost-52857-2.html
    Справа на странице эскиз, это дело (цилиндрическая часть) обозначено как h1.
    Без такой части сварной шов выворачивает при деформации днища под давлением, с ней шов только растягиватся, как то так.
    Но собсно, опрессовку проходит, наверное можно не беспокоится, запас прочности имеется.
     
    Yanuwevsky подобається це.
  4. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    Тепер все зрозуміло.
     
  5. Gust

    Gust Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    21
    --- добавлено: 3 сер 2016 у 21:17 ---
    При тиску в 3rd буде працювати. Можете не заморожування.
     
    Останнє редагування модератором: 11 сер 2016

Поділитися цією сторінкою