Модернізація опалення на Дніпровщині

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Дмитро-сан, 8 чер 2016.

  1. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
    Трохи не так. В цьому році поставив 2 крани на 2 батареї (що було найпростіше). Ефект видно тільки в тому, що минулої зими у ванній батареї взагалі були ледь теплими, а в цьому вони після придушення кранів на інших батареях прогріваються краще(але не гарячі) і набагато довше ніж інші

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Бо вони за ефектом регулювання ніякі. Вони щось регулюють майже-майже закриті, і дуже фігово, не точно. Щоб діло було, треба однакові скрізь клапани.
    10м гофри і 50 кВт можуть давати. Тобто спочатку балансування (слід вважати, що через ТО, і ГК робота буде не однакова, за дельтою). Якщо вдруг не задовольнить, що мало ймовірно, то потужніше насос.
    Заміна змійовика на грубший не звільнить від балансування.
     
  3. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
    Напевно ви праві. Але я спілкувався з чоловіком який варив мені обвязку ТПК+ТА і він мені сказав, що собі теж одразу ставив крани з термоголовами. Однак через деякий час познімав їх геть, бо для їх коректної роботи потрібно щоби батареї або принаймні крани на них не були нічим закриті(штори, меблі тощо), а в наших реаліях це майже неможливо. І тому він собі поставив звичайні крани і за пару місяців поступово притискаючи крани на різних батареях достиг потрібного балансу по теплу у хаті

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
    Erni та РЕПЕЙ подобається це.
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    А як за кордоном в чехів , французів , зі шторами і батареями та термоголовками
     
  5. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    @Дмитро-сан, я поставив задвіжки 1/2" на всі батареї, крім останньої, відрегулював і забув що то є.
     
  6. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
    Що мається на увазі під задвіжками?

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
  7. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
    По різному. Загалом в них опалювати дом площею понад 50 кв. м. вважається вже розкішшю. Там де опалення є воно стоїть на мінімуму щоби в помешканні було не більше 20 градусів. З іншого боку наприклад у Франції зими не такі як у нас. Температура здебільшого рідко опускається нижче - 5.
    Там де є центральне опалення лічильники стоять безпосередньо на батареях і рахують тільки тепло віддане нею.
    Штори по Європі або відсутні, або вони тільки до підвіконня, а там де є це в основному тюль, а не штора.
    Про енергоефективні технології під час будівництва будинків приблизно з 50-х років минулого століття там вже думали

    Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
     
    barnych подобається це.
  8. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
  9. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
  10. Дмитро-сан

    Дмитро-сан Майстер

    Повідомлення:
    133
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Дніпровщина
    З урахуванням того, що дрова в наших краях дорожчають сезон від сезону, а посадок навкруги стає все меньше з'явилась думка про встановлення електрокотла параллельно з ТПК в парі з ТА(щоби в нічний час наганяв температуру по меньшому тарифу).
    На просторах форуму таких думок чомусь не знайшов.
    Підкажіть будь-ласка чи є в когось з Вас реалізований так зв'язок, або хоча би посилання на тему?
     

Поділитися цією сторінкою