Маринад для шашлика

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Нінарічі, 19 тра 2016.

  1. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Я роблю також на кефірі, краще на домашньому, щоб зверху в банці було трішки сметани :). Із спецій сіль, перець,цибуля і лаврушка. Мінералку даю, коли треба щоб було швидше. Ну і поливати бажано вином, можна розвести з водою.
     
  2. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    122
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Так,слюновиділення вже є! Сьогодні на базарі було закуплено гарний кусок м"яса. Маринад, як завжди- приправа з спецій, нежирний мойонез, мінеральна вода. Під гніт, і ждемо св"ято весіннього Миколая (неділя!)! Фото обіцяю!
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Цей інгридієнт замініть світлим пивом. Не пожалкуєте.:Hi:
     
    Алекс Иваныч подобається це.
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    це оксюморон.
    Майонез - це жир. Олія, та трошки домішок.
     
    leshiy_40 подобається це.
  5. sanyan

    sanyan Бригадир

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    122
    Адреса:
    УКРАЇНА!
    Я Вас зрозумів, але чомусь на упаковці вказують жирність майонезу. Я використовую "салатний нежирний, 25%". А є, наприклад, "Провансаль,75% жирності"! Щось не так?
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    -в кількості хімічних наповнювачів...:Hi:
     
    pic16f887 та Маляр Серега подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Майонез - це емульсія яйця (вода, білки, жир) у олії (жир). Це жир, та трішки води.
    25% жиру - це не майонез.
    Краще додати в м'ясо олії та води.
    Модифікований кукурудзяний крохмаль та соєвий протеін - не найкращі інгрідієнти для шашлика.
     
    pic16f887 подобається це.
  8. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Я, когда мариную мясо на шашлык обязательно добавляю горчицу (чайная ложка с горой на кг мяса) из баночки (сухую не пробовал). Мясо всегда очень сочное. Еще кладу много лука, хорошо его помяв ,чтоб отдал сок. А если нужно быстро лук пропускаю через мясорубку.
     
  9. DAtooRA

    DAtooRA Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    6
    Если в мясе уверен-не мариную, жарю, потом солю и перчу. Если мясо не очень, то много лука, слегка соленого, и черный перец. Маринад сильно забивает вкус мяса, по моему. А, да, на мой взгляд, мясо должно быть на кости и жирным. Смачного!

    Отправлено с моего MX4 через Tapatalk
     
    Маляр Серега, maxut1979, bogdansv та 3 іншим подобається це.
  10. maccanon

    maccanon Підмайстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Черкассы
    А можно цитату?
    Тогда вот:
    "А тем временем, кто-то должен позаботиться и о маринаде: килограмм лука, порезанного кольцами, разминаем с двумя-тремя ложками соли, пока лук не даст сок. Приготовим специи: две столовых ложки молотого кориандра, чайная ложка жгучего красного перца, чайная ложка (или две) молотой зиры, чайная ложка куркумы, 10-12 стручков раздробленного кардамона и пару штук натёртого мускатного ореха. Если мы имеем дело со свининой, то, может быть, имеет смысл добавить ложку другую сладкого красного молотого перца, а жгучего добавить ещё? Размешаем всё это с мясом и зальём двумя стаканами винного уксуса, разбавленного один к одному с водой. Придавим тарелочкой, на тарелочку груз и оставим минимум на 6 часов". Автор - Сталик Ханкишиев. http://stalic.livejournal.com/tag/маринад
    Советую настоятельно, этот человек плохому не научит...
     
    pic16f887 та Маляр Серега подобається це.

Поділитися цією сторінкою