Моя котельня, которая не получилась

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем toleg, 15 тра 2016.

  1. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Дякую, за змістовну відповідь. Тепер зрозуміло))
     
  2. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Бочка не знає, бо вона дурна. Відбирається тепло на підтримання температури в приміщення, а надлишок в бочку.
     
  3. Sufiy

    Sufiy Майстер

    Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    55
    Дякую що відккрили очі на бочку)) В мене теж були сумніви щодо її адекватності.
     
  4. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    Хочу відновити свою тему бо зявилися нові запитання. Система відпрацювала прошлу зиму задовільно, в цю зиму вирішив добавити до системи саморобний електрокотел з цим проблеми не стало купив тен і два клапана які перекривають котли коли вони працюють самостійно. Тени на 11квт 380в включаються через автомат и пускатель плюс до цього два терморегулятори які повинні були регулювати температуру включення та відключення котлів. Все це зробив і підключив. Думав що все просто а воно ні, по одинці котли працюють гарно без претензій але задача була така коли закінчуєтся тепло в ТА тоді автоматично включается електрокотел. На ділі получилося так ставлю термодатчик ТК на 40градусів на відключення він спрацьовує и включає електро котел але в термо датчиках є включення і відключеня дельта десь два три градуси получаєтся ТК працює і датчик в 43градуси знову відключається. Запитання як зробити так щоб коли працює ТК циркуляційний насос працював постійно а відключався тільки в 40 градусів.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Певно, треба зробити так, щоб датчик ТП котла не грівся від електрики.
     
    pic16f887 подобається це.
  6. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    варіант поставити датчик на димову трубу?
     
  7. toleg

    toleg Підмайстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    боровая
    В мене ТА и котел може потухнути на багато раніше.
     

Поділитися цією сторінкою