Огород без проблем

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем Владмир, 22 кві 2016.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Я розповідаю про те, свідком чого був...
    --- добавлено: 27 сер 2018 у 09:17 ---
    Якщо я вирощую помідори на власному городі, мені більше до смаку "класичні" сорти, відомі з дитинства. Хоча їх практично вже не залишилось. Новітні навороти необхідні для промислового виробництва, переробки, зберігання і транспортування продукції. Мені це навіщо з втратою смакових кондицій?:-D
     
    Останнє редагування модератором: 4 вер 2018
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я про те, що то не від безбашеного заливання хімією, а біологія така.
    Я ж наче також.
    Але твердження про відсутність чого-небудь, відсутність поїдання наприклад, практично дуже важко довести в принципі.
    Байка то не обов'язково брехня. Одна з визначальних ознак байок - твердження, які дуже важко чи в принципі неможливо довести або спростувати.
    І вже взагалі траляля, робити висновки про якість пшениці, через непоїдання її курями.
    Тобто, якщо навіть нам вдасться визначити наявність чогось, наприклад наявність надання переваги курями одному сорту пшениці перед другим. Вдасться це зробити достатньою кількістю повторів, виключивши випадкові збіги і впливи, досягши достатньо достовірних висновків. Навіть тоді та доведена наявність геть нічого не скаже нам про якість зерна, бо кури - то не є акредетований визначник якості сг продукції.
     
  3. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    але якщо пес та кіт ОДНОЧАСНО перестають їсти ковбасу - то вже достовірний висновок :Hi:

    Свого часу годував їх різноманітним кормом для тварин. І завжди дивувався - перших місяць - півтора від появи в продажі нового виробу, їли залюбки. А потім в один день від їжі відмовлялись разом.
    І навіть якщо через пару місяців знову пробував дати їм той же товар того ж виробника - нізащо його не їли.
     
    Т.М. та Владмир подобається це.
  4. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    Разрабатывают продукт под торговой маркой, вкладывают с рецептуру, качественное оборудованир, сырье.
    Отвоевывают кусок рынка, потом приходит инвестор, выкупает и под этой же торговой маркой начинает гнать ге.
    Кто когда в последний раз пил роганское, новобаварское?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Нажаль ні. Перестали їсти це наслідок, причини котрого слід визначати, щоб робити висновки. Якість могла поліпшати, могла погіршати, могли бути якісь зовнішні причини (принаймні їх слід виключити через спец заходи), могло бути будь що.. змінився постачальник рідкого диму, чи перейшли на іншу стружку для копчення, абощо.. при тому ТУ не мінялись, і це та сама така сама ковбаса. Та ще, такі властивості, як огранолептичні, навіть в кожної людини визначаються трошки інакше, а про співвідностість сприйняття між людським, і тваринним годі й говорити. Може виробник постарався для людей, щось там покращив, поліпшив.., а тваринам воно перестало смакувати. Тим більш, ковбаса для людей робиться, не корм для тварин. Поки не визначиш, - не взнаєш. А як не знаєш, то нема про що говорити.
    Корм для тварин спробуйте купити десь в іншому місці подалі. Виробники корму мають чималий прибуток на невеликих обсягах, тому рецептуру і клієнта бережуть як цноту дочки. А є дуже поширений вид прибуткового бізнесу - купляти через хабар оригінальну упаковку відомих товарів, пакувати туди щось схоже, і розвозити той лівак прям готовою мережею клієнтів відомого виробника, на дещо кращих умовах.
     
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ...тільки що перечитував форум про виноград (схеми обробітку винограду). Один із дописувачів з Ростовської області (повідомлення за 2011 рік) запитує про те, що ж ми їмо, коли не тільки домашні тварини, а навіть і бродячі собаки не хочуть їсти хліб?
    У нас справи не такі вже погані: в моєї Альми, як і в сусідського Бублика дворазове харчування, з тією різницею, що сусідський песик їсть двічі на тиждень:-D. Тому щоб я йому не кинув - він його проковтує в мить...
     
    serhio70 подобається це.
  7. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    roflroflrofl А почему?
    А если курицу не едят? То який висновок?
     
  8. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Будете саджати, з мішка не виймайте. Буде легше копати.
     
    bogdansv, Энки, анрі13 та 2 іншим подобається це.
  9. shed1968

    shed1968 Бригадир

    Повідомлення:
    145
    Симпатії:
    114
    Адреса:
    майже центр України
    @Михайломаломитницький, поддержу Вас в вопросах вкусовых качеств домашней продукции, очевидно господин Энки не совсем в курсе, что при выведении для пром производства культуры помидоров на первое место ставится возможность механизированной уборки, дружность созревания, урожайность и стойкость к заболеваниям а в последнюю очередь вкусовые качества. Причем бальная оценка вкусовых качеств некоторых сортов прямо указывает - не 5 (нефонтан, пример оценка помидоров Новичок - дегустационная оценка 4-4,6)
    Для себя выращивать сорта с вкусовыми качествами нефонтан.... с жесткой кожурой, деревянной внутри частью прилегающей к плодоножке - не я не мазохист. Хотя на вкус и цвет все фломастеры разные.
    Я за сорта имеющие 5 баллов за вкус, а потом все остальное. Причем не только в помидорах, а и картофеле, морковке, капустке, лучку... Нравится мне мелкая злая "квочка"... с душистым салом из деревянного короба и хлебом - вкус детства.
     
    Владмир подобається це.
  10. Владмир

    Владмир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.573
    Симпатії:
    7.923
    Адреса:
    Харьков
    Флуд.
    Когда разбиваешь яйцо домашней курицы в тарелку остатки желтка трудно соскрести и отмыть.
    ОСТАТКИ покупного смываются холодной проточной водой.
    Так нет разницы?
     

Поділитися цією сторінкою