Редуктор тиску: принцип роботи

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем hztp_serg, 19 кві 2016.

  1. sunsoul

    sunsoul Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    1
    так, стоїть станція, метрів 5 траси (труба 20 ппр) і вхід в газову колонку, насос 1.1 квт, бачок 24 літра
    за час не можу сказати, сьогодні спробую і відпишу
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Оце помилка.
    Справа не в тому, що труба не здатна пропускати потрібну кількість. Вона може.
    Справа в тому, що в тоншій трубі, заначно більшою є зміна напору, при зміні витрати.
    В ідеалі по максимуму можна зробити:
    Має бути редуктор на вході в хату. Це рекомендовано. Краще би, його налаштування було би трошки нижчим, за тиск ввімкнення насоса ( в мене, наприклад, насос працює 5-2..2,2; а редуктор налаштовано 1,5..1,8)
    Слід було би, якщо є можливість, замінити 20 ППР, може аж на до 32 ПЕ( вона дешевша).
    Третє, це встановити вже може в хаті, перед редуктором на вході, бачок побільше. Тобто, чим більше, тим не гірше( в мене, наприклад, стоять два по 100л). Це є запас, значно розгладжує коливання тиску, значно рідше насос тактує..
    Далі, слід було би встановити термостатичний змішувач на душ. Його завдання давати сталу температуру людині. По ціні та якості, я би рекомендував починати орієнтуватися від гроє, хансгроє, або ще якийсь стабільний "заводський" китай.
    Оце міри на вибір, всі разом, або окремо.
    Ну а встановлення редукторів там-сям - це хитрий хід, не цільове використання, може допоможе, може трохи поліпшить...
     
    sunsoul подобається це.
  3. Eugene85

    Eugene85 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Отут показаний принцип роботи редуктора. Може буде корисно.
     

Поділитися цією сторінкою