Редуктор тиску: принцип роботи

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем hztp_serg, 19 кві 2016.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Хоча "редуктор тиску" не має на меті виконувати функцію "регулятора витрати", Вам потрібну, він її дещо виконує.
    Тобто, якщо на дві труби з різним напором встановити два редуктора, то є певна можливість налагодити їх таким чином, щоби напір з двох труб трохи вирівняти.
    Редуктор, за конструкцією, може трохи "заспокоювати", згладжувати стрибки напору.
    Регулятори витрати, на жаль, я бачив лише промислових розмірів, з чавуну. Вони мають ускладнену конструкцію - є додаткові сигнальні канали, трубки.
    Отже є практика регулювати напір побутовими регуляторами тиску. Інколи добре виходить.
     
  2. sunsoul

    sunsoul Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    1
    тобто якщо я ставлю редуктор тиску, то однаковий тиск в газову колонку входити не буде? а якщо буде, то відповідно газова колонка буде давати ту температуру, на яку вона відрегульована? чи я знову не зрозумів
     
  3. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    а может просто ТО нужно - теплообменник помыть например
     
  4. hztp_serg

    hztp_serg Новачок

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    0
    От і зекономив називаеється, купив 2 РТ "Исма" по 350 грн., замість того, щоб купити CALEFFI по 800 грн. Вірно кажуть, що скупий плотить двічі. Дуже шкода...
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Редуктор може пропорційно змінювати напір, та згладжувати стрибки напору.
    Встановлений на холодній трубі, він зможе просадити напір, чим підрівняє його до напору з гарячої труби. Встановленний на гарячій трубі, він зможе "заспокоювати" трохи стрибки напору.
    Встановлювати можна, дивлячись на ситуацію, ну звісно на самому початку холодної, на холодній після відгалудження до колонки, на відгалудженні до колонки, на обох трубах безпосередньо перед змішувачем душа, або ще де...
    Але це не цільове його призначення, тому належний результат не гарантовано.
    Його рідна задача стояти на вході, та зберігати внутрішні системи труб та обладнання від надмірного тиску мережі, або насосної групи.
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    в мене дома встановлений Данфоссовський редуктор тиску.стоіть відразу після ГА.насос вкл при 3атм,викл при4,5атм.редуктор налаштований на 3атм.
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    в мене дома встановлений Данфоссовський редуктор тиску.стоіть відразу після ГА.насос вкл при 3атм,викл при4,5атм.редуктор налаштований на 3атм.
     
  8. МастерСАН

    МастерСАН Інженер

    Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    689
    Адреса:
    Украина, Киев
    Сниормок.PNG
     
  9. sunsoul

    sunsoul Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    1
    в мене насосна станція стоїть, на першому поверсі стоїть газова колонка, на другому бойлер, і хочеться щоб в батьків на першому поверсі не було такого, що приймаєш душ, то в кипятку, то в крижаній воді, хотів запитати вашої думки чи варто перед самою колонкою ставити, чи зразу після насосу? і чи варто
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це коли станція клацає, то температура міняється?
    Як так, то це мабуть насос потужний, а бачок в нього маленький.
    Ну так, за книжкою, то після станції однаково має редуктор бути.
    А далі треба дивитися. Чи бачок додатково ставити, чи може змішувач термостатичний на душ від колонки..
    Як швидко температура води змінюється в душі? Приблизно в секундах від гарячої до крижаної?
     

Поділитися цією сторінкою