Могу помочь в постройке котлов ( Безвозмездно)

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем горіла хата гори й сарай, 15 кві 2016.

  1. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @CAM,

    В стропуве низкое КПД, плохое сжигание топлива , геморойное обслуживание котла , чем же он понравился .
     
    горіла хата гори й сарай та onyx_75 подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тут как бы сама площадь не совсем площадь. Бо теплообмен зависит не только от площади разделителя сред, но больше от параметров теплообменных слоёв сред. Условная толщина, скорость, температура...
    А параметры этих слоёв зависят от конфигураций разделителя сред, (шероховатости и засратости например), форм и скорости потоков, - расхода их через ТО, омываемость разных частей ТО..
    Выходит, что неплохим управлением, скажем так "эффективной площадью обмена", есть просто регулирование расхода двух сред, с учётом всех конфигураций.
    Целесообразность простого зытыкания части "дыр", ограничено тем, что теплообменник из стали, - материала, имеющего КТР, и свои конструкционные свойства.
    То-есть, чтобы устраивать в конструкции разно напряжённые механически плечи, нужно быть уверенным в прочности й износостойкости тех мест, где напряжения компенсируются.
    Ну и предпочтительнее не брать лишних рисков, которыми трудно управлять.
     
    meroro, balola, Витэк та 3 іншим подобається це.
  3. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
  4. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    дякую за відповідь, може вже заодно підкажете модель піролізника, в якому можна спалювати ще й вугілля. а також хто з ярих противників стропуви топив нею хоч тиждень. Тепловтрати приблизно я вказав, хіба потужність газового не вказуе на тепловтрати.
     
  5. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Только что звонил человек, просил помочь с постройкой котла и автоматизированого стола для сушки семян тыквы.
    Я ему сразу ответил , что данной конструкторской информацией не владею. Но он мне объяснил что данный только стол стоит от 20000 $, и у него таких денег нет и в ближайшем будущем не будет.
    Просит помочь в этом вопросе сльозно, я пообещал что посмотрю всю информацию по этому направлению и позже с ним свяжусь.
    Вот и я попал в положение , где чуствую себя даже не новичком а чайником.
    Если у кого есть хоть малейшая информация по данным проектам , прошу помочь в данном вопросе, хоть поверхностно , чтоб понять принципы работы этого цикла!:stena:
    --- добавлено: 20 кві 2016 у 17:54 ---
    Тут вказано що у вас 350 кв метрів, та стоїть газовий котел на 35 кВт , як можна прочитати ваші тепловтрати, при цій мізерній інформації, і про вугілля не йшлося .
    Я ж не Ванга , що можу вгадати яким пальним ви будете топити.
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2016
  6. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    там йшлося що піролізний не розглядаеться, а також можна зрозуміти що якщо газовий на 35кв справляеться, то стане і твердопаливного максимум на 35, бо його завжди можна буде підтримати газовим, або навпаки. Хто топив стропувою,нема шо сказать, всі судять з чужих слів.
     
  7. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Мені в стропуві-бубі подобається принцип горіння, якість горіння залежить від кочегара. Особливо бісить кругла камера ну і умовний теплообмінник.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  8. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    А мені подобается щоб не було кочегара, зробив закладку та і все , щоб не ходити не вирушити і тому подібне. Я більший прихильник шахтних, та піролізних моделей.
     
  9. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    99% людей які купили і ім замонтували стропуву чи кендел по таких форумах не шастають.
    А що ви хочите почути?
    Ну палять люди "довгограями", зодоволені усі у кого обязка хороша, і навіть ті у кого не дуже хороша також "трохи" задоволені. +- 20 годин горить і добре, а кіко там кіля дров горить то таке. Пишуть що кпд низький, я скажу що не нижчий ніж у будь якого іншого без акумулятора, головне з потужністю не перебирати.
    --- добавлено: 21 кві 2016 у 00:15 ---
    А це ви про що? Про КЧМ?
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2016
  10. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Доброго вечора, от бачете ви мені відповіли по стропуві-бубі, а краще відповіли б CAM , йому цікава була б відповідь по цих системах.
    Якщо вам не тяжко пропишіть всі плюси та мінуси, та підкажіть габарити котла на його квадратура куба туру. А якщо можна та креслення приблизне хоча б.
    Я з такими котлами мав справу на рівні бубафоні, дальше якось вони мене не зацікавили, тому далі в цьому напрямку не працював тому поділитись корисною порадою по даним котлам не можу, а прочитати про них в інтернеті та поучати без досвіду , просто неможливо. Бо це буде неправильно.
    --- добавлено: 21 кві 2016 у 23:29 ---
    Я до недавно по форумах також не шастав, але на зараз мені цікаво думки людей, та й собі поділитись тим що знаю.
    наприклад котел Холмова перший який я змайстрував , розрізав декілька разів , єксперементував з зазором в камері горіння, та добавляв вторічного повітря щоб було прогріте, поки не знайшов оптимального варіанту який мене порадував.
    Хоча креслення котла, купляв у Володимира Геннадійовича Холмова, але над всіма моделями можна ще працювати та працювати, було б бажання, та пойнятя що ви від даного виробу хочете.
     
    Останнє редагування модератором: 29 кві 2016

Поділитися цією сторінкою