EUROSIT630 + электронный термостат

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем лера62, 13 кві 2016.

  1. Alexait

    Alexait Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Мне кажется что если затухнет запальник, то термопара остынет и отрубит газ.

    А также по поводу: igor_oksana -"Пропадает электричество, термостат остывает и включает котел на полную мощность, без ограничения максимальной температуры.!"

    Так пропадет электричество значит и подогрев (ну лампочки) вырубятся, и автоматика должна кажись просто работать в штатном режиме (зачем ИБП?).
    --- добавлено: 27 лют 2019 у 15:17 ---
    резiстори, так краще напевно, пiдскажiть - опiр , потужнiсть, та вольтаж який подавали ? для дурилки менi треба щоб тримало температуру градусiв 60 на балонi.
     
    Останнє редагування модератором: 7 бер 2019
  2. Plain

    Plain Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Київ-Васильків-Гатне
    Я не помню вже, розрахунки робив досить давно. Я вираховував опір такий як 2 лампи на 12В послідовно.Закон Ома. Знаеш напругу, ток, там все просто...
     
    Останнє редагування: 27 лют 2019
  3. Alexait

    Alexait Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    пара запитань, рахував лампочки на 12В 20Вт так як у нього написано
    Сильфон достал и положил сверху камеры нагрева котла, сверху на него 4 последовательно включенных галогенных лампы на 12 В , 20Вт , дальше фольга и теплоизолятор. Блок питания 12в

    Не зрозумiло, сильфон i лампочки (резимтори) обмотати фольга и теплоизолятор, i куда вставити це все. треба ж шоб сильфон потiм працював i в штатному режимi
     
  4. Plain

    Plain Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Київ-Васильків-Гатне
    я сильфон залишив на тому місці де він і був (сбоку від регулятора). Резістори я спочатку зафіксував проволочним хомутом, але робило все дуже інерційно, тому зробів металізованним скочем, тим що в банях використовують. Це не заважає сильфону робити в штатному режимі
     

Поділитися цією сторінкою