Заготовки для котлов

Тема у розділі 'Продам: Товары и материалы', створена користувачем горіла хата гори й сарай, 9 кві 2016.

  1. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    ответил на почту все мои пожелания . Надеюсь что Вы их выложите и здесь , думаю много лишних вопросов отпадёт и каждый сразу сможет определить что ему лучше и как выгодней . Думаю Вы поможете многим в этом деле :):Hi:
     
    горіла хата гори й сарай подобається це.
  2. Виталий Л

    Виталий Л Інженер

    Повідомлення:
    439
    Симпатії:
    755
    Адреса:
    кременчуг
    я не спрашивал какой вес котла, на котел 10 квт. лист 1500-6000-4мм. хватает и ещо остаток будет. вес листа 282кг. цена -3702 грн.порубка 6грн руб. гибка 6грн гиб. тоесть два комплекта металла с рубкой и гибкой внутреняя часть 4мм а наружная 3мм стоит 7.167грн
     
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Щось похоже у Вас є?
     

    Вкладення:

  4. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Я отвечу вам по другому, я не считаю сколько у меня листов идет на одну заготовку котла. Я подбиваю итог сколько килограм сухого котла по заготовкам, у меня сейчас в закупке метал 15.50 гривен , я ставлю в итоге цену метала 16.30 гривен, чтоб откинуть все чтоб остальное здать на вторсырье и выровнять цену по металу.
    И будьте внимательны при прочтении сообщений, ( я не рублю метал, у меня нет гильотины, я работаю плазменной резкой) и там не удар считается а погонные метры +каждая пробивка.
    Я вам не навязываю свою продукцию, и если вам что либо не нравится рубите гильотиной, пилите болгаркой и дальше.
    Каждый делает то что умеет, а не умеет так учится и развивается чтоб облегчить свой труд.
    Хорошего вам вечера.
    --- добавлено: 15 кві 2016 у 20:56 ---
    Я робив декілька таких котлів, тільки в мене декілька інша модифікація, але загальна лінія скрізь одна.
    Тільки я їх робив під вугілля , заказчик пробував топити і дровами і брикетами але дана модель на вугіллі працює саме краще.
     
    Останнє редагування модератором: 23 кві 2016
    Володимир П, Энки та onyx_75 подобається це.
  5. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Схему покажете?
     
  6. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Олександер , я так розумію що ви самі виготовляете котли. Так для яких цілей ви цікавитесь, то кілограма ми, то цінами, то схемами?
    Якщо ви щось по хотіли спитати то могли надрукувати на пошту реальні запитання і я вам відповів би.
    А такого що на форумах хтось хоче показатися кращим за інших я неповажаю, так що Вибачте вам схему не покажу.
    Далі вона сама по собі з'явиться на форумі, так що слідкуйте за темою повідомлення та побачите все.
     
  7. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Ви помиляєтесь! Котлів на продаж не роблю. Один зробив для себе. Друг хоче котел на вугіллі. Думає купити заготовку от і все! За кілограми і ціни я не запитував. Будьте ввічливими зі своїми потенційними клієнтами.
     
    turbo77 подобається це.
  8. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Буду змушеней принести вам свої вибачення!
    Але деякі ваші питання , та висновки по листовому залізу, збили мене з пантелику.
    Отже відповідаю по суті. ( я використав на форумі тільки деякі матеріали з якими працюю) але зараз розробляються документи ,прайси, та технічна документація в гарному вигляді.
    Та найближчим часом буде роздрукована на форумі, щоб було всім все зрозуміло.
    Отже Вибачайте за те що вас образив!
     
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2016
    bogdan_1983 подобається це.
  9. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Добрый вечер, сделал я вам расчет примерно 7 кВт +-1 кВт, как вам нужен чертеж в каком формате?
    Если для себя одна цена, если файлы для плазменной раскройки, и гибки, это уже совсем другая цена.
    И вы говорили что вход выход не столь важен вам, но он важен мне . Мне важны все выходы и входы, открытие дверок в какую сторону. Ведь все это будет указано в чертеже, и прописано в деталеровке.
     
  10. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    [QUOTE="Олександер_1, post: 610177, member:П

    схему покажете?[/QUOTE]
    З планшета працювати незручно, одне тільки подобаеться що багато інформації зосталось на яндекс та гуглі дисках.
    знайшов дещо, можу общий вид вам показати якщо сподобаеться то тоді прийдеться завтра їхати по ноутбук, для плідної бесіди.
     

    Вкладення:

    • 1090082.jpeg
      1090082.jpeg
      Розмір файлу:
      20,2 КБ
      Переглядів:
      48

Поділитися цією сторінкою