Конкурс Саморобні лещата

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент', створена користувачем uglubka, 28 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. uglubka

    uglubka Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    UA, Berdichev
    Дякую)
    Не знаю як вони себе поведуть коли, наприклад, треба щось зігнути іменно ударами, вони менш інертні ніж колишні радянські чавунні. Але коли не бити то витримують - розгинав одну деталь через важіль - то досить достойно все витримали.
     
    Останнє редагування: 29 бер 2016
  2. Total

    Total Майстер

    Повідомлення:
    31
    Симпатії:
    35
    Одобряю, хороші лещата. якщо буде потреба можна ще доробити поворотним механізмом.
    Я теж думав на таку тему, але 3 дні тому загорівся й купив через OLX нові китайські, 100 мм губки - за 450 грн. У мене 3 штуки лещат правда є але захотів серйозніші - поворотом і більші, та й подарувати якраз на іменини собі оказія).
     
  3. uglubka

    uglubka Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    UA, Berdichev
    Думав про поворотний механізм, але не реалізовував бо думав, що не настільки він потрібний))) Але буквально на днях мав ситуацію (правда із меншими лещатами - голубенькі на фото) де ой як би пригодився поворотний механізм. Тому тему залишив відкриту)
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @uglubka,

    У мене на заводських примітивно, але надійно. На центральному болту.
     
  5. uglubka

    uglubka Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    UA, Berdichev
    Як я собі уявляю, то нічого складного там немає, просто уже треба буде до своїх розмірів прив'язатися. Але трохи пізніше - зараз просто часу немає.
     
    leshiy_40 подобається це.
  6. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    leshiy_40 подобається це.
  7. tolyan79

    tolyan79 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    6
    Чудова робота!
     
  8. uglubka

    uglubka Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    UA, Berdichev
    Чимось конструції схожі) Правда у мене деталь, до якої кріпиться рухома губка, суцільна з прорізом, а самі гайки із площадкою(товщина 5мм) до станини прикручуються. Так мені здалося буде більш надійніше і є можливість розібрати все крім шпильки. Але вона як вийде із ладу - то просто поміняю на іншу - купив шпильку 1м - тому ще є на дві заміни :). Ну і зарахунок цього вертикального люфту практично нема. Щодо горизонтального - хотів зробити, що прибирався болтами (бачив на якихось заводських закордонних), але коли зібрав то виявилося що його(горизонтального) тоже практично не було тому нічого сильно і не мудрував - просто наложив валік.
     
  9. Neighbor

    Neighbor Прораб

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Чернівці
    Гарно вийшло. Теж є в планах зробити тіски, тому давно дивлюсь різні варіанти.
    Так от якось бачав, що використовують замість звичайної шпильки (різьби) шпильку від домкрата старих тазів (класики), вони на блошиному ринку коштеють в межах 100 грн (недавно сам дивився).
     
  10. uglubka

    uglubka Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    UA, Berdichev
    Тоже думав про таку шпильку із домкрата, тим більше дома є старий домкрат від ЗАЗа))) але вирішив поки використати шпильку М18 (на тому ж таки блошиному ринку один бувалий токар/фрезерувальник/чи хто він там.. сказав, що зірвати шпильку м18 тоже треба постаратися).. просто є задумка на ту шпильку від домкрата)))
     

Поділитися цією сторінкою