Как построить гараж своими руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем Бакс, 2 гру 2009.

  1. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Одразу лити - фінанси не позволяють і треба розбирати сарай, який ще потрібен. А ще засада - грунтові води - на штик лопати, я от думаю, може краще не звязувати два фундамети, хай обидва окремо "плавають"... Чи як кажете?
     
  2. Батько

    Батько Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.523
    Симпатії:
    1.044
    Адреса:
    Новая Каховка. П.Г.Т. Днепряны.
    а в будущем стена между гаражом и домом будет общая?
    если да, то думаю нужно связать плиты...
     
  3. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Не знаю, оскільки і гараж, і будинок будуть каркасні, я чомусь думаю, що стіни можна класти окремо, як і фундаменти, а з дахом що тоді робити...Crazy. Ех, як в тій пісні співається: "Ой, нема-нема-нема-нема-нема-нема у мене гроше-е-е-ей". А ще в нас кажуть "Як бідний жениться ніч йому мала"

    Добавлено через 2 часа 41 минуту 23 секунды
    А скажіть, yarek, Ви гараж зсередини як облицьовували? Утепляли?
     
  4. yarek

    yarek Бригадир

    Повідомлення:
    629
    Симпатії:
    188
    Адреса:
    Буковина
    Поки ще нічого в середині не робив.Утепляти не знаю чи буду а облицьовувати гіпсокартоном.
     
  5. Калинович

    Калинович Бригадир

    Повідомлення:
    198
    Симпатії:
    118
    Я як людина консервативних поглядів маю єдине "але" при побудові каркасних будівель. Чомусь мені вони не створюють відсчуття повної безпеки. То за вихідні надумав, може, коли буду цей каркас ставити (під гараж) залишу відступ на фундаменті, щоб обмурувати в півцегли колись (коли гроші будуть). Смішно, але це мене якось трохи заспокоїть. :-[
     
  6. Goshia

    Goshia Прораб

    Повідомлення:
    2.115
    Симпатії:
    205
    Мы гараж строили в кооперативе, размеры его 6 х 3,6 м. Я думаю, что меньше строить вообще нельзя, тем более, что это размеры по осям. Для автомобиля класса С он будет тесен. Вначале устроили под всем гаражом подвал, стены подвала из шлакоблока толщиной 200 мм, первый ряд положили в шлакоблок. Затем накрыли плитами перекрытия. Сверху утеплитель, и цементная стяжка. Стены гаража сложили из того же шлакоблока, затем накрыли плитами перекрытия, утеплитель, цементная стяжка, и рулонная кровля.
     
  7. DimaZ

    DimaZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.743
    Симпатії:
    975
    Адреса:
    Kyiv
    Goshia, а чем кровлю утепляли? А гараж отапливаемый? Если нет то имело ли смысл утепление?
     
  8. 321

    321 Інженер

    Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    459
    Поделитесь опытом, пожалуйста, будет интересно многим.
     

Поділитися цією сторінкою