Фарба для стін, відгуки

Тема у розділі 'Лаки и краски', створена користувачем tsezar, 23 бер 2016.

  1. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Добрий вечір.
    А в мене питання до тих хто фарбує собі(саме собі) кімнати такими фарбами типу ЕКОснежка, дюфа, миючі і т.д.-при перебілці-ви їх змиваєте,чи просто перефарбовуєте, а на 3-тій раз просто здираєте їх шпателем а потім знову шпаклюєте і малюєте?
    Я не є майстром в цій справі, але мій тесть вчив мене так-береш ложку води і хляпаєш на стіну
    -по стіні пофарбованій ЕКОснежкою вода потече до самої підлоги...
    -по стіні пофарбованій крейдою вода частково втягнеться...
    Тому в себе я фарбую такою сумішшю 2/3 розведеної крейди+1/3 снежки+колір
    Плюси
    -легко змивається для перебілки(кожних 5 років жінка спокійно собі міняє колір з зеленого на рожевий)
    -у ванній плитка на висоту 1,5 решта побілено моєю сумішшю-ніколи стіни не плачуть
    -не мажеться так, як мажеться крейда
    -малюю спокійно валиком
    Мінуси
    -крейду слід дуже добре процідити, інакше буде осад(крупинки) на стінах
    -при фарбуванні постійно слід перемішувати
    -миття стін небажане
    -снежка (і ЕКО) трохи "пахне" при фарбуванні
    Звичайно для майстрів, які роблять це комусь, набагато простіше і швидше пофарбувати снежкою чи ЕКОснежкою, взяти гроші і забути.
    На роботі постійно підфарбовуємо стіни ЕКОснежкою і повірте, якщо в кабінетах не відкривати вікон то голова буде боліти дуууже сильно.
    Снежку роблять поляки і наші в Яворові.
    Дякую.
     
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я помалював кімнату глиняною фарбою капрол 10 років пройшло і перемальовувати нема потреби.
    і на решту внутрішніх фарб переходити не бачу змісту.
     
  3. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Дякую. Але коли у Вас підростає спочатку один художник то за 5 років перефарбовуєш, потім росте 2-гий художник то знову перефарбовуєш:)

    Питання по глиняних фарбах- вони взагалі змиваються при перефарбуванні(як крейда), чи ні(як снежка)?
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ні.але снежку я змиваю при переході на глиняну фарбу.який смисл залишати герметичу плівку під "дихаючою" фарбою?
     
  5. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Ніякого сенсу фарбувати дихаючою фарбою по снежці нема-це я розумію. Але питаю- чи вапняна фарба змивається (в момент ремонту) так легко, як наприклад крейда?
    Снежку змити з стін, а особливо стелі -дуже важко.
     
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    вапняну фарбу пареходжу злегка наждачним папером так щоб зкинути лишні нашарування і грунтую, унігрунтом.снежки і інші клейові фарби змиваю щоб позбутись вологозатрумуючої плівки, яка в комбінації з порохом створює огород для плісняви. на львівщині де середньостатистична вологість коливається навколо 90% я ще позбуваюсь і гіпсованої поверхні, а гіпсокартон перетягую сіткою з клеєм для плитки і шпаклюю впняним штуком.
     
  7. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Дуже Вам дякую за відповіді. Гарного дня.
     
  8. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Добрий день ще раз.

    Вибачаюсь- А вапняні фарби і глиняні це те саме? Бо Ви почали за глиняні, а я запутав на вапняні. Просто про вапняні чув, а про глиняні щось не дуже.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Ні не те саме.наберіть капрол. То украінський виробник фарб в івано-франківській області.роблять як вапняні так і глиняні фарби. У львові продавці є, у вас не знаю. А ви з якого регіону?
     
  10. М83

    М83 Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Західна УКРАЇНА
    Добрий вечір. Дякую Вам за відповіді. Про глиняні фарби Caprol читав. Просто трохи заплутався.
    А сам я живу біля Городоцької, так шо ми практично сусіди:).
     

Поділитися цією сторінкою