Своїми руками Сонячний колектор на "кісані" + автоматизація

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем Nazariy, 16 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Самоделкин

    Самоделкин Підмайстер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Днепр
    Как раз о автоматике я и сказал , что на пять . У меня такая же коробка лежит в сарайчике с каленным стеклом , все времени нет доделать , хоть и вешать некуда )))
     
    Т.М. подобається це.
  2. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    як я вже писав вище, труб дійсно мало, але це відчувається тільки у перехідний період, коли діло іде до осені. але так як душова працює в основному у літній період, бо "хочу наголосити, що душова зроблена у т.з. літньому будиночку, а не в основній хаті, тому в холодний період проводити там водні процедути не дуже комфортно... вже не кажучи про зиму."
    щодо пластику - можливо, експлуатація покаже. мені здалося це найпростіше для реалізації і по фінансах рішення. хоча для захисту кісану скажу, що водовідвід води з криниці зроблений також кісаном (див. фото Розділу 2) більше 10р тому і ще цілком живий! пластик трохи потріскав і, звичайно, там немає таких температур, але основна алюмінієва трубка в нормі. тому не бачу великої проблеми. навіть якщо пластик весь обсипеться і залишиться тільки алюмінієва трубка :) ...
     
    X-TAZ подобається це.
  3. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Я несколько лет назад из пластиковой трубы которую надо закапывать в землю сделала канализацию на уличный умывальник. Одной из целей было сколько такая труба протянет не закопаной. До сих пор живая.
    Но раз народ стал интересоваться трубой то и я спрошу. Из каких соображений вы определяли длину трубы для вашего коллектора?
     
  4. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    останнім "натхненником" для виготовлення мого колектора став інший колектор у сусіда, який також має 7 трубок, приблизні габарити. але виготовлений більш професійно і не з кісану. а на рахунок габаритів, то все робилося не по розрахунках, а в першу чергу по наявності монтажного місця для колектора + власні враження від побаченого і прочитаного... :mltk:
     
    Т.М. подобається це.
  5. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    До сих пор не понял шо такое кисан ! Это название трубы?

    Тут вчера и сегодня паяли трубы старые- сантехмонтаж производитель. Капец. Ещё такого не встречали мы- снаружи пластик при резке ножницами трескается на кусочки мелкие. А при пайке пластик течёт как воск!!! . Но не все трубы так этой фирмы. Может только те, что перегревались. На отоплении стоят. Но спаяли 10 радиаторов и утечек не было на паях.
    Трескснную трубу встречал металлопластиковую гибкую но не понаружи а внутри! На гвс. Там тупо уже третий раз свищи посреди трубы образовуются.
     
  6. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    кісан і тут
    ззовні і всередині пластик, а між пластиком алюмінієва трубка
     
    X-TAZ подобається це.
  7. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Тю так все металлизированные тубы так идут- посредине люминий.
     
    Nazariy подобається це.
  8. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Трубы кисан, в отличие от других металлопластиковых, не имеют памяти (во всяком случае не должны). Их можно согнуть, разогнуть а потом еще раз согнуть по другому. А с другими трубами так нельзя.
     
  9. Nazariy

    Nazariy Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    54
    Адреса:
    Львів
    а ще вони дешеві, але фурнітура дорога... хоча тут також є вибір - дешеві, але можна зламати при перетяжці, дорогі, але не бояться механічних перевантажень
     
  10. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Кисан- это ж название. Такого типа труб полно. Пелакс. Ситэк. И другие.
     

Поділитися цією сторінкою