Український вулик з соломи: дешево і сердито

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем валігура, 12 січ 2016.

  1. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Доброго дня. Можейко використовує багатокорпусний вулик зібраний з піврамок українського в павільйоні. Показує, як ефективний метод роботи при не стабільних взятках та ефективних на основних медозборах . Більш детально можна подивитись тут

    Фото своїх корпусів зроблю і викладу трошки пізніше. а в загалі корпус квадратний на 9 рамок з розділювачами Гофмана на 35 мм. внутрішні розміри корпуса 336мм. висота 250мм. зовнішні габарити 381мм. Я виходячи з відео сам підбирав розміри деталей і конструкцію. Пізніше знайшов ще оин ролик з процесом збирання корпусів уже від Можейко але й там розміри деталей не озвучується.
     
  2. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Павільйон це в мене поки що мрія ,я вже давно придивляюсь і прислуховуюсь до різних конструкцій. Це файна річ,якщо маєш з чого зробити і чим совати.Але в мене поки що мало вуликів тай і з транспорту мінівен і саморобний тракторець не дуже і потягнеш.Я на якомусь сайті бачив мужик до буса лт ехи вцепляв не дуже великий але 2 х осний павільйон, я щось на подобі цього планую колись собі зробити .А взагалі Можейко не погано придумав. правда такий павільйон совати по лісах як він казав треба мати, або наймати мощний трактор .Дещо треба і собі перейняти ось наприклад попробую роздільники гофмана робити 35.Бачте з корпусами кожен придумує як йому краще.То вже мусите самі прорахувати корпуса які ви хочете,тим більше кількість і розміри рамок є .Я в принципі ще себе не уявляю в павільйоні, як відкриєш гніздо в безвзятковий період, а там всі на тебе то не на дворі.
     
  3. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Доброго дня. Я готуюся на павільйон, д*ш*в 3*1,9*2 м. де має стати 12-15 вуликів. Павільйон хочу зробити на ногах з висотою від землі 1-1,5м (з можливістю піднімати опускати) на роздвижних штангах. Є можливість користуватися газелю, під павільйон підїхав закрепився і повіз, на місці розвантажився і машина поїхали додому вулики закриті в павільйоні.
    Та питання по ваших вуликах, в середині санітарну обробку як викоенуєте.
     
  4. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Доброго вечора.Я так зрозумів у вас буде павільйон берендей.А чим піднімати плануєте?Розкажу чим я дезинфікую вулики.Колись мені старий пасічник підказав.Називається щолок.На 10л води,2кг сухого попелу настояти 10 днів і процідити ось і все ,дезинфекція готова.Береш пензля і промазуєш вулика.
     
    Aleks dp подобається це.
  5. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    А по моему ,все повинно бути кріпке,надійне,..Хоча традиції ,ще ніхто і ніколи не відміняв..
     
    Останнє редагування: 8 лют 2016
  6. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    А мне вот такой прицеп понравился. И небольшой и удобный и, если постараться, то без больших проблем с ГАИ можно расположить 12 уликов.

     
    валігура та Mihail-ves подобається це.
  7. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    Якщо ви на щот вуликів то вони досить надійно з кріплені.По кругу обв*язка з бруска 50-30 мм а по углах доши100-20мм.
    --- добавлено: 9 лют 2016 у 08:47 ---
    Я похожий прицеп теж бачив,але там висовується на дві сторони,щтука я вам скажу хороша ,але бачте біля нього треба сторожа бо злодюг хватає ,ось павільйон це інша річ.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лют 2016
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Не зовсім практично, як на мій погляд. Основний час причіп стоїть без діла, використовується лише в момент медозбору.
    Чи не простіше зварити вставку в стандартний причіп???(подумайте)
    Колись також думав зайнятися, але помінялися пріорітети в зв'язку із ситуацією в країні.
     
    Aleks dp та валігура подобається це.
  9. WRoman

    WRoman Майстер

    Повідомлення:
    102
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    КиевоСвятошинський Гатне
    Таким чином, щолоком і деревяні можна обробляти. Дешево і сердито.
    Щодо павільйона, Берендей це касетні вулики, а я хочу розмістити можейкові.
    --- добавлено: 9 лют 2016 у 10:04 ---
    Думаю що мат з соломи очерету не так просто проломити, аби каркас був міцний, а з врахуванням дна 50мм. та верхньої овязки вонол так і є.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лют 2016
  10. валігура

    валігура Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    91
    В того пасічника щолоком були оброблені дерев*яні вулики.Я перший раз як побачив вулики в нього, то мені здалось що вони повосковані.Спочатку не хотів сказати чим обробляє вулики зараза стара,але з часом признався.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лют 2016

Поділитися цією сторінкою