Опитування. Чи повинна Україна святкувати Різдво,Великдень та Трійцю разом з Кацапією?

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем Музей, 10 січ 2016.

?

Чи повинна Україна святкувати Різдво,Великдень та Трійцю разом з Кацапією?

  1. Так.

    3,8%
  2. Ні.

    96,2%
  1. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Щойно читав в газеті ЕКСПРЕС, 75% православних церков Різдво святкують 25 грудня. На січень лишились ми, москалі, серби і ще якась одна чи дві патріархії. Стосовно тези "наважиться-не наважиться", то може годі гадати хто і що скаже, чи подумає - вирішити і зробити, так як нам добре, а не комусь.
    Спілкуюсь по роботі постійно з хлопцями з Франківська, то кажуть, що у них дуже багато людей святкують і одне, і інше Різдво.
    А от стосовно Великодня - сам собі не можу відповісти, як то буде ліпше. Якщо з усім світом, то так як у католиків, але благодатний вогонь сходить саме на нашу Пасху, то як бути з цим дивом?:kozak:
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    То як?Йдуть спочатку до костьолу а потім до церкви?
     
  3. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Завтра запитаю - відпишу.
     
  4. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Я на 23-25 білетів на потяг за тиждень взять не міг. І на свята 24-25 гр в Івано- Франк, в маршрутках і на вулиці люди вітали. Зайшов попити кави в центрі мені принесли і кажуть з святами.
    Те ж саме і в Львові є родичі там правда з Киівщени. Вони як переіхали, якесь свято було не пам'ятаю яке, але зранку встали годин в 5, корзинка і пішли в церкву а народу нема, бо католічне.
    Я за перенести, але не через московію, мені на ніх нас..ть, аби до нас не лізли, хай хоть показяться.
     
    Voyutichi та sanykrimea подобається це.
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не треба,мені Франківськ майже видно з вікна,я і так знаю....
     
  6. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.883
    Симпатії:
    82.186
    ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ IRI: СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ НАСТРОЇ УКРАЇНЦІВ
    Дата публікації: 13.01.2016

    Опитування було проведено у всіх регіонах України (за винятком Криму, Донецької та Луганської областей) з 19 по 30 листопада 2015 року, з додатковою вибіркою в Донбасі (території, які підконтрольні українській владі). Національне опитування проводилося за випадковою вибіркою в 1800 постійних жителів України віком від 18 років і які мають право голосу. Статистична похибка не перевищує 2,3%, а коефіцієнт досяжності становив 65,9%. Опитування на Донбасі проводилося за випадковою вибіркою в 1824 постійних жителів. Статистична похибка не перевищує 2,8%, а коефіцієнт досяжності становив 59,7%.

    Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) за фінансування Уряду Канади.


    [​IMG]
     
    Музей подобається це.
  7. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    upload_2019-4-28_20-6-39.png
     

Поділитися цією сторінкою