Сервірування столу

Тема у розділі 'Готовим сами', створена користувачем Voyutichi, 7 січ 2016.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    так отож.. Яка гімнастика для пальців, та "на природі" простіше, не треба інс тру мент з собою везти, вирізав два патички - і вперед.. :) А на кухні? стілько тих виделок-ложок, що жах - для кожної операції якась приспособа. Це, звичайно, свідчить про високий технічний рівень інструменту, але одночасно про низький рівень, так би мовити, кухаря. Он японець як хвацько яйця жарить, і то тільки двома паличками.. Монстр..
     
    Saisan подобається це.
  2. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Колись , дуже давно, подарували мені японські хасі, їв я тими паличками все, крім борщу. І як то кажуть - практика, то велика сила. То тільки спочатку складно,:stena: а потім...:slava: А як ще голодний...
    А японець справді молодець, шкода, що у мене немає такої пательні, а то спробував би квадратних яєць пожарити.Crazy
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    мені навіть сподобалося з першого разу.. "Що це, мамо, що це?!!.." - залементував здоровий глузд і я повернувся до європейських традицій.. :)
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Там японського - форма цеглини.
    А взагалі омлєєт - жариться як млинці. Взбиту суміш наливають на сковородку тонким шаром. Як тільки но трохи схопиться, лопаткою складають навпіл. Ще трохи схопиться, ще раз навпіл складають, як хусточку, трикутничком. Ще трохи гріється з іншого боку, якщо треба, та порція готова. Одна порція готується впродовж хвилини, може навіть швидше.
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    так я про інструмент - нам тре лопатку з дірками, лопатку без дірок, виделку, ложку маленьку, ложку велику.. Японцю - два патички.. Вважаєте, азіати відстали від нас зі своїми паличками в плані сервірування столу?
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    З точки зору теорії розвитку культр, ні. Ноздря в ноздрю, там само де й пальці (дехто пальцями їсть, та поеми складає, або міфи для всього світу створює на вірування...)
    З точки зору теорії розвитку технічних систем, виделка є наступним кроком, після паличок.
    Одна паличка, - дві палички.., - п'ять..,- NN паличок, безглузда кількість паличок..- перехід на наступний рівень: "паличок багато, але вона одна" - це виделка.
    Для паличок до їжі, безглуздою кількістю виявилось 3.
    А, наприклад, для палички, якою щось пристало з чобіт чистити - тисячи (щітка), або ж мільйони (волокна ганчірки, пори губки).
    Тож для виделки, не складно здогатитися, наступним кроком буде, наприклад за виглядом, зміна агрегатного стану (рідка виделка, газоподібна виделка, з плазми.., дисперсія суспензія емульсія тощо..)
    Це за виглядом, якщо їжа зупинить свій розвиток, та вплив залишиться тим самим. Бо їжа також має рости.
    І тоді виделка може перетворитися на шприц, або на порт-роз'єм: штекєр за вухом вставив, підживився.
    А ідеальний кінцевий випадок виделки - виделки нема, але її функція виконується. І тут вже, трошки натягнувши (бо насправді ні), можна прийти знов до рук з пальцями. Їмо руками, пишемо поеми, вигадуємо міфи..
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Щось я схильний думати, якщо пересічному японцеві запропонувати до англійського сервірування ще дві палички - він віддасть перевагу паличкам. І змістовно обґрунтує переваги свого вибору навіть не з культурного боку, а з технічного..
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Це якщо японець заморочений.
    А якщо японець думками вільний, то буде їсти тим, чим дали, посміхаючись.
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    європейцю треба принаймі три пари інструменту, де японцю достатньо дві палички..
    Я розумію, що можна пальцями все це з'їсти, без всякого інструменту, але дві палички набагато легше знайти чим виделку, в загальному плані.. Чи не відстали ми від практичності у своїй гонитві за прогресом? Адже цілі шафи приборів замість пачки паличок..
    япона.jpg
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я наче не японець, а паличками можу їсти. Можу й борщ приготувати, щоби паличками не складно було їсти.
    Але зверніть увагу, в них більше тарілок на одне лице.
    Ви може не все про палички знаєте? Там також купа правил, видів, матеріалів, типів, церемоній, забобонів... Все те саме.
    Воно здається, наче просто палички. Так і в нас є люди, що нічим, крім ложки, не користуються. Ще й може однією.
     

Поділитися цією сторінкою