Безперебійне живлення

Тема у розділі 'Микроконтроллерная техника', створена користувачем Энки, 18 гру 2015.

  1. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Я їх намагаюсь заряджати - батарейки. Десь чув/читав, що лужні витримують до 10 циклів заряду-розряду.
    https://krainamaystriv.com/threads/24166/
    Та тема (про батарейки) була на http://pro-radio.ru/ , але стерлися теми за 1,5 роки. А робочих бекапів не лишилось.
     
    Останнє редагування: 11 лют 2016
  2. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Посмотри акумы стандарта 18650 и 26650
    Те что для фонарей тактических и шокеров у одеситов я покупал по 1,1$
     
  3. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    На них реализовал и павербанк и аварийное осв
    Затяжаю стабильным
     
  4. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я уже плоских набрался. Они в коробочку лучше ложатся, и с проводками уже.
    Но надо будет ещё пару поёмче, чтобы примерно на одно время хватало. А тут уже по цене выходит лучше свинцовая на 7-10 Ач.
    И для холода, около 0, вроде как лучше свинцовая. Хотя есть вариант ещё подогревчик для литиевой устроить, - это надо нагреватель маломощный какой-то, термостат, тепловую защиту нагрева... Может знает кто варианты нагревательного элемента такого?
    А если свинцовая, то её как-то там в "буферном режиме" можно использовать? Как это по сути? Чем кухня заряд/разряд/контроль отличается?
     
  6. Testter

    Testter Інженер

    Повідомлення:
    1.102
    Симпатії:
    335
    Адреса:
    Львів
    Купив збірку з 20 вживаних НКГК-11д. Корпус з вбудованим зарядним пристроєм (потужний конденсатор та випрямляч). Амперметр та вольтметр на розряд, під час зарядки не працюють. Поки що тестую світлодіодними стрічками. Підключив 2 стрічки послідовно по пів-метра. Світять вже півтори години. З падінням напруги, струму та яскравості світла. 4 акумулятори з 20 треба міняти або відновлювати.
     

Поділитися цією сторінкою