Своїми руками Подрібнювач гілок своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем Роман Хащівський, 22 гру 2015.

  1. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    @Alles,
    Маховик на ріжучому блоці це добре при переході ножів через сучки і рогатини а потужності він не добавляє.Ставить маховик на двигун це помилка , швидко вбивається двигун , для цього там є свій маховик.
     
    Alles та Vasil77 подобається це.
  2. Zabic

    Zabic Майстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    96
    Адреса:
    Украина
    Маховик ставить на режущем блоке нет смысла, там обороты на много ниже.Ставит его нужно на сам двигатель или через отдельный промежуточный вал,и обороты маховика должны быть равны (как минимум) оборотам двигателя. За счет инерционной силы снижается в несколько раз ударные и другие нагрузки на сам двигатель и стабилизируется мощность двигателя. И маховик в вашем случае должен быть в пределах десяти киллограм.
     
  3. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Ви вже маєте подрібнювача котрий пройшов випробування часом, бо я маю. Розділ"наши работы" тема измельчитель веток для отопления сторінка 104 там видео , фото і коментарі. Жду Вашого коментарію. Додатковий маховик щей без балансіровки в щитані години розібє посадочні місця під підшпники в картері двигуна, або колінвал порве.
     
    Gust та Alles подобається це.
  4. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    На обычный пустой квадрат? Тот что профильной трубой называется? Я думал в таких измельчителях сплошные валы точить нужно?
     
  5. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Вали сплошні і з хоршої сталі, дивіться паралельну тему там все детально описано. Мій подрінювач на ст.104.
     
  6. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    Ту тему я прочитал. А тут так написанно вот я и удивился. Думал может и так можно.
     
    pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою