Почему в домашний водопровод постоянно попадает воздух?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Komelektron, 5 гру 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    ага
     
  2. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Наскільки я помню це безшумний насос і бачок йому не потрібен не вірите подвіться паспорт.
    Повітря: 1 велика довжина всмоктувального трубопровіду
    2 нещільне різбове з.єднаня(аба на колінах смокче повітря)
    3 малий дебет води (коли іде розбір води .вода в колодязь не встигае надходити і зворотній клапан сьорбає повітря
    Місце підсосу повітря виявити складно там мокріти не буде тому що там не тиск а розрідження .Хіба що вам повезе іви його почуєте.
     
    Михайло Маломитницький подобається це.
  3. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Ця лінійка насосів - 35та 45 моделі, справді позиціонуються виробником як безшумні та безбачкові.
    Але в реальності трошки інакше.
    Вся безшумність полягає в відсутності вентилятора обдуву мотору (мотор розміщено у водяній рубашці). Так що шумить нормально.
    Відносно непотрібності ДОДАТКОВОГО бачка - то на жаль на рідному, той що зразу з заводу вмонтовано в насос, будете мати включеня при відборі із крана 50 мілілітрів.
     
  4. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Значить якби я поставив шланг меньшого діаметра води після включення прийшлося чикати б ще довше?
     
  5. Komelektron

    Komelektron Підмайстер

    Повідомлення:
    47
    Симпатії:
    0
    Шланг новий, стінки грубі, не думаю щоб десь він був пробитий, всі різьбові з'єднання робили надійно коліна теж, ніде не підтікає, підсосу повітря не чути, можливо це дійсно утворення повітря в воді через роботу крильчатки (кавітація) як писалося вище, через те що насос поставлено на відстані 20м від криниці, ане біля самої криниці?
     
  6. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Насос працює значно тихіше ніж аналоги іншого конструктиву. Відносно непотрібності бачка, так він не потрібен. Задайте собі питання чому німці спроектували насос без бака? Німецьки інжинери одні із найкращіх у світі. Якщо самі не здогадаєтесь то я спробую пояснити.
    --- добавлено: 2 жов 2017 у 21:04 ---
    Поставте коло криниці то й перевірете.
     
    Останнє редагування модератором: 10 жов 2017
  7. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    і чому ? і також чому в тій лінійці насосів немає датчика тиску ?
     
  8. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Коли ви професійно займаєтесь монтажем сантехсистем і відповідаєте зате що ви наліпили клієнту, то ви стикаетесь з такою проблемою: ставимо навісний двухконтурний котел (китайських це не стосується), залазимо у душ включаємо гарячу воду іпочинаються дива то сильно гаряча то холодна взалежностівід того який тиск у розширювальному бачку. Котел нормальних виробників запрограмований таким чином що він не може миттево піднять свою потужність , якби він миттево реагував на зміну тиску в нього бистро б вийшов з ладу теплообиінник. Звісна річ можна поставити регулятор тиску але той що буде працювати в таких умовах дуже не дешева річ. Я вже не кажу про те що 1.5 ваr дуже не комфортно користуватись.
    В цих насосх датчик тиску є інакше він би не відключався.
     
  9. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Поцікавтесь все ж у службі технічної підтримки, чи є на насосах данї серії той злосщасний датчик :akordeon:
    А потім перепитайте, чи він впевненний в тому, що то дійсно датчик тиску, який виключить насос при досягненні зазначенного в паспорті значення, і чи немає там підводних каменів.
    Будете напевно ж здивовані, коли в режимі підпору порве ущільнення чи теплообмінник котла
     
  10. barbudossan

    barbudossan Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Насоси цієї серії доводилось ставити своїм клієнтам ,якби рвало котли то я б знав 100%. В середину насоса доводилось лазити правда єлектроніку не розглядав і який конкретно в цій електроніці механізм відключення насоса при досягненні тиску , я не знаю. Я здогадуюсь що там геркон з магнітом , як на італійських, і хоча це не датчик тиску працює будь здоров. Скажіть що ви мали на увазі " режимі підпору". Сам я за професією тепловик то в нас підпор це коли прикривають зворотній трубопровід ЦО.
     

Поділитися цією сторінкою