Измельчитель веток "Арпал"

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Vasil77, 15 лис 2015.

  1. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    Проглядывает.. это уже нечто, но хотелось бы участия, некой обратной связи..
    В конце концов, это лояльность производителя к людям купившим его товар,
    что есть лучше любой рекламы. кмк.
     
    Останнє редагування: 23 лис 2017
  2. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Тут на форумі є зареєстрований користувач з ніком "арпал". Можете написати йому у приватні повідомлення, та сподіватись на відповідь.
     
    don ivan подобається це.
  3. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    Пользователь с таким ником есть, да вот активности у него нет..
    Переглянути вкладення 175477
    Ножи были смещены около 4мм еще с покупки, думал, оно так и надо, как разошлись около сантиметра, рубать мелочь перестал.
    Бензобак тоже телепало с покупки, выскрытие показало - металл на рубашке, на которой стоят закладные с крепежом, толщиной не более 0,5мм, естественно, что все поотпадало.. закладные были проклепаны заклепками, пустота под ними заполнена герметиком, на сторону со шпильками поставлена доп. пластина из дюрали 1мм тоже на гермет. Теперь бак стоит на моторе как влитой)
    После совмещения ножей, и ремонта бензобака, елозящего по регулятору оборотов, субъективно, стал лучше брать чуть больший диаметр, около 70-75мм
    Бонус -ремонт дребезжащего бензобака заметно убавил шумности в работе. Стало заметно, что еще одним источником шума является верхняя плоскость входного раструба на котором стоит кнопка стопа, железо постоянно входит в резонанс. Надо будет приколхозить ченить в качестве ребра жесткости. Да и кнопка, очень мешала погрузке/выгрузке в буса, и, при очередной выгрузке была отбита..
     

    Вкладення:

    • Screenshot_20171125-052802.jpg
      Screenshot_20171125-052802.jpg
      Розмір файлу:
      101,3 КБ
      Переглядів:
      89
    • 10.jpg
      10.jpg
      Розмір файлу:
      86,8 КБ
      Переглядів:
      86
    • 11.jpg
      11.jpg
      Розмір файлу:
      129,3 КБ
      Переглядів:
      86
    • 12.jpg
      12.jpg
      Розмір файлу:
      85,8 КБ
      Переглядів:
      83
    Останнє редагування: 26 лис 2017
  4. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Вибачте, що не по темі, але як обіцяв https://krainamaystriv.com/threads/5142/page-2#post-728356
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    От таке питання . Гілки мої , подрібнювач не мій. Задача приїхати і переробити мої гілки. Гілок багато . Як буде коштувати час роботи подрібнювача. Транспортні не враховуємо. Все по місту. Хто надає такі послуги , буду вдячний за тариф.
     
  6. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    @юриййй, Доброго дня! При спалюванні щепи в шахтнику - є якісь нюанси - висота вікна, колосників?
     
  7. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Ви маєте на увазі щепу , це дещо інше , що виходить з подрібнювача гілок. Чи таке як Ви мені привозили. Я не мав досвіду спалювання подрібнених гілок. Але в шахтнику можно спалити все . Газвікно я б не трогав, а от висотою колосників можно погратися.
     
    Vasil77 та полюс подобається це.
  8. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Дякую! Так, я мав на увазі подрібнене гілля, думав що одне і теж, де які товщі гілки роламуються ще і вздовж. Для дрібленого гілля мабуть потрібно підняти колосник 1-2 см, адже Т вони добре дають, але і згорають швидше.
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Так працюю з такими замовниками. Пропоную подрібнення, перевезення тріски... зрізання дерев. За моїми розрахунками година роботи подрібнювача + моя робота як обслуги = 200- 250 гр. Для більш ефективної роботи агрегата АМ 120 БП потрібно бригаду з 2-3 чоловік за умови перевалки матеріалу без використання сіток! на сітки ще + 1 людина.
     
    юриййй подобається це.
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Ну от і прийшов той час! Визріло рішення про продаж мого подрібнювача. Маю чимало сумнівів, вагань, та взагалі- шкода розтаватись. Прилад виявивсь Дуже! надійним та живучим. Жодних поломок за час експлуатації не сталось! Проводились періодичні ТО та 2 заточки ножів. "тюнінгу" на агрегаті не проводив- бо в тому не має потреби та доцільності (на мою думку). За досвідом експлуатації, можу охарактеризувати данний агрегат, як "хоббі+", з цим завданням він справляється на оцінку відмінно!
    Причина продажу- бажання перерости з рівня хоббі до рівня бізнес. Для цього потрібен більш продуктивний агрегат з можливістю регулювати фракцію щепи!
     

Поділитися цією сторінкою