Варіант зменшення тепловтрат через склопакети металопластикових вікон

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Voyutichi, 1 гру 2013.

  1. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    В якій ціновій категорії знаходяться тоті словацькі склопакети ? Цікавить із коефіцієнтом теплоопору в трійку і вище.
    Максимально що є в Києві, то з теплоопором в 1.4 по ціні біля 90 доларів за квадратний метр
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Завтра залізу на комп подивлюсь, в телефоні то незручно.А так ще змонтую сітки, то мав забрати нині, але нехотілось пхатись до львова і в кінці тижня мав би вже іхати до чехів.
    Якщо я щось не наплутав в телефоні то з опором 1,25 то коштує 150 & за м.
     
    Останнє редагування: 3 лис 2018
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Виглядає то доводі правдоподібно то є десь три робочі дні по зарплаті.
    Метр москітноі антикішки в валька мені виносить 600гр. для порівняння то теж десь в середньому 3 дні роботи в украіні по зарплаті.Але докладніше подивлюсь на компі як прийду з церкви, то мабуть по обіді, як моі студенти порозлазяться на гульки.
     
    Останнє редагування: 4 лис 2018
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    певно то так і буде 3300 качок. то при курсі 22 винесе 150.
    але питання є в тім що вони на 1мм.грубші ніж 24ка.там дві рамки по 8 і 1мм плівка з клеєм.
    але я чув що міняють місцями і по ремонті то буду на місці проконсультуюсь.
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Змонтував сітку, то хотів щоб від засипанням снігу була - прикрив цілу нішу в площині фасаду.невідомо як то буде мене взимку не буде а дітям і дружині то пофіг.. Але спостеріг що сьогодні зранку на вікнах де сітка вже нема конденсату по рамці склопакета.мабуть то ще й утеплює трошки.
    Коштувало досить, разом з кріпленням мало не півтора тисячі на двох вікнах.То вже як половина вартості склопакета heat mirror.В принципі я то планував як захист ві вирадкового розбивання склопакета то змонтував на вікнах що виходять в двір як заміна алюролет.Ролети є кращий захист але в домашніх умовах ними б ніхто не користувався то швидше за все декорація.А так маю надію що влітку не буде мух а при відлигах потьоків по фасаду від танучого снігу.
     
    Останнє редагування: 7 лис 2018
  6. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    П.с.Був на різдвяних канікулах.снігу на парапеті майже нема, але треба поспостерігати декілька років як то буде себе поводити.
     
    Voyutichi подобається це.
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ще один варіянт з плівкою.
     

    Вкладення:

  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Варіянт оглянув Алік Корса, щось там буркнув.
    Я так зрозумів що гугл поганий перекладач, то додатково пояснюю, що натягнута одинарна плівка то є модернізація одинарного склопакета.Тобто покращення з U=1,1 до U=0,7.для скопакета з камерою 16, 14 і 18 мм.в чехах є багото установлених вікон з камерою 20мм.
    Камери 10 і 12 мм.в такий спосіб змінити не можливо.
    Для серійного виробництва на конвеєрі то вже є суттєво.
    Для двійного робиться заміна на склопакет з двома плівками.А отже з трьома камерами.Такий склопакет має теплопровідність U=0,3 або опір 3,3 що співрозмірно з цегляною стіною.
    Попри все основна маса склопакетів робиться традиційно тільки зі скла, для центральноі Європи з зимовими мінімумами -5С то достатньо.А усереднена температура за зимовий сезон складає +3С.
    При таких температурах утепляють тільки стіни панельних будинків.
    ППС теж вже використовують з колоїдним графітом для зменшення теплового потоку від сонячного випромінювання влітку.
    Є випадки демонтажу ППС без графіту і заміни на вату.
    Зараз більші витрати є на кондиціонери влітку.
    Обігрів в приватних будиночках останнім часом теж робиться тепловими насосами повітря - вода або повітря - повітря.Що означає переорієнтацію на інше джерело енергіі.Отже виявляють що починають домінувати витрати на кондиціювання.
    Постає питання чи є можливе заплановане закриття і демонтаж вугільних електростанцій і вилізає помилковість зробленого раніше білим пінопластом утеплення фасадів.
    Білий ППС ефективний взимку виявився недоречним влітку.
     
    Останнє редагування: 31 гру 2019
  9. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Шановні добродії,
    Питання в мене маленьке - всього 70 квадратних метрів.
    Де в Україні я можу придбати таке скляне чудо з коефіцієнтом опору в трійку і вище ?
    Ті хлопці, що колись таке рекламували під Києвом (в Нових Петрівцях дотепер їхній виставковий контейнер стоїть), повиїзджали в США.
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В Украіні ви єдиний хто зацікавиася виробом.
    Реально і в Чехіі виробник працює на межі рентабельності.І то при умові що тут житло приватизоване, і навіть в багатоповерхівках кожен власник квартири реально є здатним регулювати своі витрати на утримання житла і енергоспоживання.Єдина перевага таких вікон, майже відсутній конденсат і безпроблемна реалізація скляних пройм від підлоги, потрібна дуже обмеженій категоріі споживачів.Друга ніша офісні приміщення завязані на енергоспоживання в Украіні не дістаються на дотаціі, коли зменшують споживання енергіі.
    Єдиний варіянт поіхати на роботу, заробити гроші, купити, привезти, вставити.Всі решта способи будуть непомірно витратні.
    Але і тут на вас чигає небезпека, трошки поживши в Європі ви можете втратити інтерес до повернення в Украіну.
     
    Останнє редагування: 5 січ 2020
    Нинь ХАО та 988888 подобається це.

Поділитися цією сторінкою