Варіант зменшення тепловтрат через склопакети металопластикових вікон

Тема у розділі 'Окна, двери, перегородки', створена користувачем Voyutichi, 1 гру 2013.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В мене віконна ніша окрема конструкуіція а наклвдне вікно помішене на деревяній конструкціі поміщеній на обшивці фасадуспочатку думав зробити легке вікно з оинарним склом, що було б достатньо, але в результвті використав готові бу вікна.
    В принципі то експеримент на двох вікнах.так то вже і залишиться.
    Я маю бажання придбати heat mirror, то вже на решта вікон.вони всі будуть одного типорозміру.
    Наразі то ще не склалось.
     
    Останнє редагування: 16 жов 2018
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Завдання вікна на площині фасаду зменшити обдування вітром основного вікна.фактично воно виконує роль віконнтці.
    На півдні то працює влітку.В нашому клімаьі то потрібно в холодну пору року.
    Коли я ставив вікна то класично обробив то пінопластом.веньиляцію фасаду в нішу навколо вікга я не виводив.будввля одноповерхова, мені достатньо коли виводитьсч потік під виступаючу стріху.
    Зараз просто ніби маю час підреставрувати ті вікна.обдерти фенол фталеві емалі і покрити акриловтми.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2018
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    :Hi:пане ЧД де краще у львові придбати антимоскітну сітку.З врахуваням наявності дуже активної піврічної кішки.щоб не переплачувати звичайно.:K
     
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Є фірма Артика. Вони спеціалізуюця на додатках на вікна. Скорше за все в них є. Ще краще, поставити приточний клапан, то вже самі, або в іншу фірму.
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    дякую. а що можете сказати про епіцентр? вони щось теж пропонують, але я поки що загруз з обдиранням фарби з деревяних вікон і перефарбуванням акриловою.а потім почну їздити по фірмах.Проте є бажання купити просто сітку а рамку вже зробити самотужки.щось трошки сопливенькі вони в виробників.в городку по дестрибюторах ходив, дивився, питав -сітки не мають.
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Не знаю, я працюю тількі з досвідченими фірмами.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    В неті Артика пропонує ролети, карнизи,жалюзі про антимоскітки нічого.
    Пишуть в неті Москітос якийсь є ві Львові.
    Але то мабуть треба ногами обійти, інакше толку не буде.
     
    Останнє редагування: 27 жов 2018
  8. Алік Корса

    Алік Корса Майстер

    Повідомлення:
    59
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    Львів
    Валько робить "антикішку". І з дверцятами теж. Але недешево.
     
    barnych подобається це.
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Приточний клапан мені без потреби.При наявності подвійних вікон, а зовнішні деревяні ніколи щільні не будуть достатньо на внутрішніх пластикових функціі провітрювання зашитоі в фурнітуру вікон.
    Єдині 2 проблемні вікна, що будуть без накладних вікон до подвіря я вирішив закрити москіткою разом з проймою - достало постійне засипання снігом парапету.Для чого й потрібна антикішка.Хоч за підсказку вдячний новому члену родини з його гіперактивністю.
    Склопакети постараюсь замінити на heat mirror.Фабрика робить компромісний варіант для заміни товщиною 16мм, щоб не міняти повністю вікна.
    А склопакети вже везтиму без розтаможення.
    --- добавлено: 28 жов 2018 у 10:13 ---
    Дякую бачив в неті, якщо не знайду окремо сітки то куплю. Треба помістити сітку в площині фасаду, для того все одно робитиму свою рамку.
    Мені ті" соплі "від виробника є недоречні.Сама сітка є втричі дорожча за звичайну, але вона того вартує.
     
    Останнє редагування модератором: 5 лис 2018
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Факт беруться робити Артіка не робить.
     

Поділитися цією сторінкою