Котедж із легкого саману

Тема у розділі 'Наша стройка', створена користувачем Vans, 22 жов 2015.

  1. Vans

    Vans Підмайстер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    27
    Доброго дня.
    Стадія будівництва - зовнішня штукатурка. Стіни висохли повністю та дали усадку від 10 до 20 см. В середині будинку стіни каркасні з бруса 80 х 50 мм. буду зашивати з двох сторін осб плитою 10мм. заповнення стін буде тирса,стружка + гіпс.
    Шар підлоги 1 поверх -дошка 30мм, брус 200х200 мм глина + керамзит утеплювач, шпунтована дошка 30мм накриває. 26 см - шар підлоги. Дах з полімерно- піщаної черепиці.
    --- добавлено: 21 вер 2017 у 21:37 ---
    Вітаю, я будую тому що коли заходиш в будинок та вдихаєш запах: деревини,очерету, соломи та глини то ти дихаєш на повні легені. До цього часу мешкаю в панельному будинку збудованому в середині 90-х. то там в загалі немає чим дихати. А коли спиш в саманному власному будинку то просинаєшся з посмішкою ( я кайфую ).
    --- добавлено: 21 вер 2017 у 21:50 ---
    Вітаю, в мене ділянка на пагорбі тому дмуть добрі вітри. я б сказав що в мене стіни продулись добре а не висохли. Пліснява була на перших стадіях трамбування соломи. Якщо щит не зняти за три дні після трамбування то за дошкою з являлась цвіль. Але ми швидко виявили цей недолік. та в майбутньому не допускали. В сухій стіні плісняви не має.
     
    Останнє редагування модератором: 29 вер 2017
    dar_k подобається це.
  2. Сергей07

    Сергей07 Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Спасибо за конкретный, лаконичный ответ, как ни странно но у других ТС это не часто встретишь. Удачи Вам!!
     
  3. vargar

    vargar Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    сколько всего нового я узнаю
     

Поділитися цією сторінкою