Кицьки правлять, собак травлять!

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Музей, 17 жов 2015.

  1. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    \Тема очень классная :vo:..Я думаю у многих есть свои любимые домашние котики,кошечки,барбосики,курочки,...да и другие ,ну почти как члены семьи...Может я немного утрирую,но наши домашние любимцы,те же самые котяры,барбосики....,очень часто своей скрытой энергетикой снимают наши стрессы в этой напряженной жизни..От спит,похрапывает..Взял его за уши потягал,погладил..Спросисил "..спишь,типок..?"..А в ответ - "..мРЯУУУ...," .Ну достал ты меня....bunt ....Та й достает же иногда ...А что ты сделаешь..? Как писал Экзюпери..."..мы в ответе за тех ,кого приручили..."..
     
    Бригадир подобається це.
  2. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    17.07.2009
     
  3. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Сам себе процитую...Правда назва теми ...
     
  4. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Козарлюга!!!А родом він з Кобрин,Білорусія..Та це ціла епопея..,розказать комусь,не повірять...Ну ,розповім..Есть у меня очень хороший знакомый,дед Степан..Сам родом из под Бреста,..Лет так ....назад Степан купил мопед "ДЕЛЬТА":moto:,просто на огород ездить..але закралась у діда така собі думка.."..а чому б не зганяти на свою історичну батьківщину на двух колесах....". А дідо такий трішки ,як то кажуть .впертий був..Я знав,що відмовляти діда Степана-це практично без результатно...:stena:Три доби туди,три доби назад..Я за нього ,за цей круїз дуже переживав..,не було тоді ще мобільного зв"язку...Але ... 18 років назад у нас з"явився оцей наш котяра,якого дід Степан за пазухою привіз майже із самого Бреста...:velosipedist:Так і записали -Гурін Персей Степанович...
     
    Останнє редагування: 20 січ 2016
    Зємлємєр подобається це.
  5. egik

    egik Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    2
    Маю три кішечка тримісячні, може комусь потрібно? IMG_20180707_104450.jpg IMG_20180707_104445.jpg
     

Поділитися цією сторінкою