Установка трёх-ходового и обратного клапана на ТТ котле

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 13 жов 2015.

  1. upszn

    upszn Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    коло Станіслава
    Доброго дня.
    Може хто підкаже про які "приблуди" йде мова? Бо на сьогоднішній день посилання неактивне.
    Повідомлення №97,99 , стр.10 якщо шо.
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Коли я натиснув на посилання ,то мені заголовок викинуло і написало що не активне, це було дуже швидко, тільки встиг прочитати "Терморегулятор" .
    Мабуть пропонувалося терморегулятором керувати насосом. 100грн +/- і коштував терморегулятор декілька років тому.
    Якщо посидіти і пофантазувати, то можна ел.клапаном і терморегулятором щось зробити. Але навіщо, якщо є енергонезалежний і робочий прилад - триходовий клапан.

    Я коли збирав свою систему, то в магазині триходовий був не менше 2500грн (можливо виробники були преміальні - незнаю) . Я Герц за 900грн замовив і все добре ось вже сьомий рік
     
  3. upszn

    upszn Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    коло Станіслава
    Поки що збираю інформацію. Надіюся з часом зліпити щось оптимальне.
    Дякую за вагомий внесок.:)
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    герц ніколи не хвалився сумісністю з конкурентами, навіть габарити різні, не те, щоб якісь вузли взаємозамінювались..
    ви хочете компенсувати недоліки монтажу котла радіаторними клапанами? Малюйте наявну схему, може щось второпається..
     
  5. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    @Voyutichi,

    Що ви хочити змiнити?
    Зменшення часуна розігрів котла, зменшення витрат палива.
     

Поділитися цією сторінкою