Установка трёх-ходового и обратного клапана на ТТ котле

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 13 жов 2015.

  1. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Все зовсiм не так!!! 1. Клапани 55 i 61 обидва змiшуючи. 2. У клапана 55 так само як i у клапана 61 стоiть однаковий термопатрон, фiрми esbi, на 55 грд. 3. Фiрма esbi випускае окремо термопатрони, якi за потреби можливо встановити в клапани esbi або герц. Випускаються вони рiзнi, на 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75 грд. 4. Клапан 55 - с отключаемым подмесом. При 61 градусе подмес перекрывается. Это по простому, чтобы понятней было. 5. Клапан 61 - с неотключаемым!!! Подмесом. То есть даже если на котле будет 90 грд. подмес всё равно будет. А нужен ли, вопрос? Конкретно в вашем случае, как и в моём думаю что нет. 6. Ссылку не давал, потому что был не уверен в точности. Тема та что вы указали, либо калвис 2-20, того же автора.
     
  2. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    от... і я про що. Якщо на котлі 65 градусів то обратка вертається з системи 50-55-60 градуси. конденсат вже ж не буде перти.
    Як так?
    А якщо встановити у корпус клапану Герц 61*С вставку на 50*С, зміниться принцип роботи з підмісом чи ні? Думаю що не зміницься, а перейде на нижчі температури, буде повне відкриття байпасу не на 65 а на 60*С. Чи може я помиляюсь?
     
  3. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Принцип роботи клапана не змiнется якщо замiнити термопатрон. Якщо по правильному, то при ростопцi холодного котла на входi в клапан видкритий тiльки байпас (подмес). При досягненнi певноi температури (55 грд ) вiдкриваеться вход в клапан з обратки , тобто два входа вiдкритi. Далi при досягненнi61 градусу байпас( подмес) на клапанi 55 перекриваеться повнiстю, а з обратки вхiд повнiстю вiдкритий. На клапанi61 придосяненнi 61 градусу вхiд з обратки майже повнiстю вiдкритий, а байпас(подмес) трохи вiдкритий, так клапан i буде навiть до закiпання котла. На клапанi 61 байпас(подмес) завжди вiдкритий.
     
  4. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Чи вийде перейти на нижчі температури по циклу роботи клапана? Градусів на 5 в мінус.
    Це принцип роботи клапанів 55 та 61*С, я це знаю.
    А при клапані 55*С ТПК буде бистріше охолоджуватися, що у свою чергу завадить закипанню, Вірно розумію?

    Зновуж таки, питання відкрите:
    Також чув про деякі проблеми з клапанами ГЕРЦа на 55*С, здається вони клинять? В якому положенні та з якої причини, хтось володіє інформацією?
     
  5. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Звicно, при замiнi термопатрона змiнюеться температура вiдкриття прямого ходу клапана. Можна поставити термопатрон на 40грд. , тим самим змiнити вiдкриття на 15 грд.
    --- добавлено: Mar 18, 2021 10:35 AM ---
    Я не про закiпання. Я весь час прагну донести що байпас(подмес), на клапанi61 ЗАВЖДИ!!! Вiдкритий.
    --- добавлено: Mar 18, 2021 10:42 AM ---
    Не вiрно. Повнiстю вiдкритий байпас на холодному котлi, до 55 грд. При подальшому пiдвищенню температури байпас прикриваеться, але нiколи не закриваеться повнiстю. У мене клапан герц 55, чотири сезона нiяких проблем. Замiнив термопатрон на 65грд., але то мое бажання.
     
    Останнє редагування модератором: 26 бер 2021
  6. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Це я знаю.
    О, оце я і хотів з"ясувати. Ну 15градусів то забагато. Треба значить патрон на 50*С поставити.
    Це дуже добре що він не "глячить", але я не хочу купувати новий клапан, а лише замінити термопатрон в стандартному корпусі з меншою температурою відкриття.

    Дяк. Це вже ближче до істини щось.
    Залишилось знайти термопатрон на 50*С та придбати його за АДЕКВАТНОЮ ціною, найменшу бачив 460,00грн.
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    за 100грн не знайдете))
    --- добавлено: 18 бер 2021 у 17:01 ---
    за 100грн не знайдете))
     
    Останнє редагування модератором: 26 бер 2021
  8. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    а номер на термопатроні 50*С хтось знає?
    --- добавлено: 18 бер 2021 у 18:55 ---
    100%
     
    Останнє редагування модератором: 26 бер 2021
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Навіщо Вам номер?
    Дзвоните до продавців і питаєте термопатрон на 50°.
    Або по сайтам, якщо є окремо в продажу патрони, то і номери відповідно буде вказано.
     
  10. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    думаю так і буде.
     

Поділитися цією сторінкою