Установка трёх-ходового и обратного клапана на ТТ котле

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Iven, 13 жов 2015.

  1. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Був би вдячний. А як у вас з розпалом, конденсатом, СО якого типу? Булоби добре записати номенклатуру патрону.
    У патрону для 61*С вона - 5839-7-0-202, нереписував зі свого.
     
    Останнє редагування: 15 бер 2021
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Система закрита, триходовий стоїть на обраткі.
    Котел свічка - розпал нормально , конденсату немає, майже. Майже, томущо коли чищу від попілу то внизу в куточку є трохи вологого попілу, зовсім мало жменя набереться. А котла я чищу рідко, то на ті 3-5відер попілу то вважай нічого.
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Які розміри поміряти?
    Я так розумію , що діаметри посадок, та довжину самої вставки?
    Збирався розбирати пізніше але якщо для користі справи то зроблю завтра +/-.
    Якщо знаєте які саме розміри треба, то зверну увагу, номер змалюю.
     
  4. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Десь так і є.
    Було би добре, дуже.

    Може ще хтось дасть відгук з тих у кого система з 55*с клапаном, або змінена на 55 з 61*с.
    Автор теми щось підкаже?
     
  5. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Рiзниця клапанiв 55грд та 61грд в тому що 55 - це з перекриваемим байпасом, а 61 - з неперекриваемим байпасом. Вставка, так званий термопатрон в них однаковий!!!, на 55грд. Всереденi клапана е рiзниця в деталях, чi то якась "тарiлочка", чi пружиночка. Це подробно описано з фото в темi переделка кст16 в шахтный котел. Рiзниця термопатронiв тiльки в температурi, вони взаемозаменяемi. Esbi , а саме вони стоять в герц, випускають 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75грд. Собi я замiнив термопатрон на 65 грд., клапан 55 з отключаемим байпасом. Термопатрона на 61грд не icнуе!!!, то лише обозначенiе на корпусе клапана для розумiня, що то е клапан з не перекриваемим байпасом.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2021
  6. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    Так різниця в клапанах є, у 55го йде колбочка у якій стоїть термопатрон, а 61й без колбочкі. Так це вже ясніше, добре.
    Висновок, якщо міняти то лише 3ходовий в зборі?
    Але, чому в продажі вказують що термопатрони (як комплектуючі) на різні градуси?
    Можна посилання на тему про КСТ?

    Як взагалі в роботі себе показує 55градусний клапан? Які "+ та -" 55 та 61 градусного

    Ще актуально, треба зібрати статистику якусь, не тільки для себе, але для інших користувачів теж буде в нагоді. Відповідей однозначих нема.

    Котел у мене СДК-7.
     
    Останнє редагування: 17 бер 2021
  7. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Навiщо? Що ви хочити змiнити? Мiняти можна як окремо термопатрон, так i клапан весь. Цiль яка?
    --- добавлено: Mar 17, 2021 11:40 AM ---
    Тому що вони на рiзнi градуси. Повторюю :Бувають на 40,на 45 , 50, 55, 60, 65, 70, 75 грд. Немае термопатрона на 61 грд.
     
    Останнє редагування модератором: 25 бер 2021
  8. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    @Алекс Иваныч, Стоп, ви не уважно прочитали мої пости.
    Зменшення часуна розігрів котла, зменшення витрат палива.
    Я це знаю.
    до цього ви казали:
    То як це можна сплести до кучі??????

    https://krainamaystriv.com/threads/21864/page-43
    Це вона?
    Питання актуальне.
     
  9. Алекс Иваныч

    Алекс Иваныч Прораб

    Повідомлення:
    538
    Симпатії:
    426
    Як хочете так i плетiть, тому що так спiлкуватись в мене бажання нема. Як ви кажете : "Стоп". Уважнiше прочитайте те шо написав я. На останок ще раз : не iснуе термопатрона на 61 грд.
     
  10. eco30

    eco30 Бригадир

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    141
    Адреса:
    провінція Києва
    @Алекс Иваныч, Клапан на 61 герц, якщо так. А термопатрон на 60.
    Довайте не будемо думати про те, що хтось комусь намагається накидати грубощів, навіть не було у думках ;-).
    Я прекрасно розумію, що клапан на 61 це підмішуючий, а на 55 розділюючий.
    Питання у термопатронах на 55 та 60 градусів:
    1.чи буде працювати вставка на 55 градусів у корпусі клапана на 61 градус якщо замінити вставки з 60 та встановити на 55 градусів?
    2.чи залишиться підміс?
    Посилання на тему так і не вказали.

    Як взагалі в роботі себе показує 55градусний клапан? Які "+ та -" 55 та 61 градусного
    Питання актуальне.

    Прошу підключитися користувачів у кого СО з клапаном/вставкою на 55 градусів.
     

Поділитися цією сторінкою