Невеличка історія однієі котельні

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Іван 55555, 4 жов 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    повністтю згідний.маю сварщика,від бога.наступний об"єкт так і зроблю.
     
  2. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    @Іван 55555, деколи, коли зварники зайняті, а потрібно закрити якийсь невеликий об'єкт використовуємо сталь на прес. Дорожче, але швидше в монтажі. Та й виглядає непогано. Інколи це навіть дешевше виходить.
     
    Іван 55555 подобається це.
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    [​IMG]
    --- добавлено: 26 гру 2016 у 15:24 ---
    дорога зараза.але ефектно виглядає.
     
    Останнє редагування модератором: 3 січ 2017
    rondlyk подобається це.
  4. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    @Іван 55555, а чий виробник труб? Де берете інструмент? Бо з інструментом теж буває запара. (Певно треба буде видалити всі посилання щоб не було реклами)
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Uh0, використовую систему KAN-therm.там велике різноманіття труб та систем.інструмент також в ниx,в оренду.можу посприяти з цінами у Вашому регіоні.знаю людей в певній ланці керівників даноі фірми.але це вже в особистиx повідомленняx.
     
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    ось ще одина цікава схема втілена в життя.. схема принципова. в системі газовий конденсаційний котел,ТП котел,теплоакумулятор 1500л,бойлер непрямого нагріву.автоматизація на базі TECH i-2.
     

    Вкладення:

    Дмитрий ДАР подобається це.
  7. strelets59

    strelets59 Підмайстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Львівська обл.
    як і всі попередні - монтаж зразковий. Хомути портять "пейзаж". А от фото ,якщо можна, бажано добавити - обвязка бойлера і ТА. Яка необхідність в гідрострілці, великий обєм системи?
     
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    необхідність гідрострілки,від об"єму системи не залежить.тут наявність конденсаційного котла,та погодозалежна автоматика,яка не керує котлом,а лиш змішувальним вузлом після ГС,вказала на її необхідність...постійна зміна гідравліки в системі.автоматика лиш керує котлом,як термостат.вкл.і викл. по температурі теплоакумулятора.основний то ТП котел....це вперше ставлю TECH. що з нього можна буде витиснути,і який алгоритм,ще сам до кінця не розібрався...ну дуже багато там різних налаштувань..
     
  9. glory

    glory Майстер

    Повідомлення:
    174
    Симпатії:
    99
    Адреса:
    Киев
    Схема отличная и реализация прекрасная, только ума не приложу, зачем Вы такие дорогие контроллеры используете? У меня примерно такая же задача реализованные на контроллере ровно в 10 раз дешевле. Почему бы Вам не освоить технологию и разницу класть себе в карман? Спрашивайте - я все расскажу и научу всему что сам знаю :)
     
  10. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    змовник захотів погодозалежність+ відслідковування через інтернет...часто у відрядженнях
    --- добавлено: 21 тра 2019 у 19:27 ---
    @glory, що за контролер у Вас? мене не пускає за вашим посиланням.пароль і логін хоче
     
    Останнє редагування модератором: 29 тра 2019

Поділитися цією сторінкою