Шановні форумчани, хочу всіх привітати з Новорічними святами та Різдвом Христовим. А тепер що до пресу. Я не знайомився досконально з всіма постами, але я вважаю, що виготовляти топливні брикети з відходів паперу - це марнування свого часу. Поясню чому. Я власник друкарні і робота з папером це навіть не моє хоббі. Макулатури - просто тонни (3-4 за місяць). Опалення деякий час у нас було дровяний котел. Здавалося, цо може бути кращим, бери та топи відходами виробництва, пробували, але!!!!!! 1. Теплоємкість паперу дуже мала. Однієї закладки дрів вистачає майже на зміну, а для отримання тогож резельтату - необхідно вкинути в топку кілограм 70-100 паперу. Якщо це будуть навіть спресовані брикети - масса палива не зміниться. 2. Це дуже дорого. На сьогоднішній день ми здаємо макулатуру по 2,60 грн за кілограм (вартість на 28.12.2015р., сьогодні тільки здали). Виходячи з цієї ціни - ми за зміну макулатурою опалювали б в середньому на 200-250 грн. Машина КАМАЗ дрів з дуба коштує на сьогодні 3000 - 4000 грн., а це всього 1156 - 1538 кг макулатури. Висновок. Роблячи паперові беркети, ви втрачаєте час. Краще здати макулатуру на вторинну сировину, а за отримані кошти купити паливо. Спрямуйте свої зусилля на розробку преса для виробництво брикетів з відходів деревини.
Я над такими задумываюсь . По 25 штук сразу А сырьё камыш ,сухая трава , угольная пыль, куриный помёт, и бумага , может ещё обойный клей для сто процентной прочности
Добре Вам. А у нас макулатура 1.30, якщо впасти на коліна, то може по 1,50 візьмуть.(гарно пофасовану)
в мене є ідеї краще від цієї вірьовки.. Ось тільки часу нема перевірити практичність.. Ідея проста: намотувати траву "саму на себе" до певного діаметру валика (15 см). Довжина валика - 35-40 см.
Во как цены к холодам подскочили А я последний раз по 20 коп. сдавал . Знал бы лучше придержал бы (Сдал в прошлом году )
Якщо мова йде про 5-20 кг, то роздрібна ціна макулатури в пунктах прийому вторсировини від населення така і є, тобто 1,40-1,50 грн. Але ж ми гово про обєми, якими планували опалювати приміщення, а це вже тонни сировини. Тоді в кожному регіоні є оптові закупівельники, які своїм транспортом приїзжають і приймають великі обєми, в тому числі і в роздрібних приймальних пунктах від населення (вониж повинні за щось жити). Нам, крім всього надали в користування гідравлічний прес, який пресує чудові кубики метр на метр на метр.
Та було сотні кілограм. Пробував в'язати-здавати, за цілий день роботи копійки виходять. Простіше було ТУПО спалювати, що і робилося, ну може бомжі трохи розтягували. Зараз знову того хламу по кладовках, ось і на роздоріжжі я. Поки думаю, іще не приперло.
Давайте все ж згадаємо, що папір робиться переважно з дерева. Тобто і там і там горить одне і теж. Відмінність полягає в вологості, густині, наявності смол і т.д. Подібна конструкція (на мою думку) не зовсім прес, а промислова соковижималка. Поясню. В гонитві за продуктивністю втрачається якість продукту. Яка вологість брикету? Це нескладно перевірити: зважте папір, воду. Змішайте і зважте брикети після пресу. Різниця в вазі покаже, яка кількість води залишилась в продукті. Це буде дуже приблизно. Але думаю, що результа буде 50-60%. Зважте брикети після сушки. Побачите вологість готового продукту. Але яка густина продукту? Обміряте і вагу брикету поділіть на об'єм. Думаю, що на виході отримаєте той же самий папір (в кращому разі), тільки в брикеті (за фізичними характеристиками). До чого це все? Здавлювати потрібно набагато дужче. Щоб продукт виходив гарячим і з нього парувало. Оце буде брикет. Я почав розробляти прес для тирси із тракторного гідроциліндра. Поки що все застопорилось на гіроциліндрі для стиску (електродвигун - насос - гідроциліндр - це робочий орган, а формою виступить ще один гідроциліндр із поршнем і переробленою головкою). Проблема в тому, який тиск чинить прес на 1 см2. За допомогою домкрату отримуємо виграш в силі. Це виграш рівний діленню площі великого поршня на площу малого. Але ж потім отремуєте значний програш, бо площу циліндар домкрату потрібно розділити на площу контакту пластин у пресі. І чим більша площа контаку, тим менша сила стиску. Домкрат можна використати, але для приготування 1 (однієї !!!) пілети діаметром 1-1,5 см. Звичайно, така продуктивність нікому не потрібна.
А в якому ви місті живете? --- добавлено: 29 гру 2015 у 10:50 --- А навіщо все це робити для пресування паперовіх відходів. Як по мені, то це марна трата часу. Тирсу пресувати - я згоден, але не обовязково в брикети. Можна зробити шнековий механізм. Він на багато ефективніший і технологічніший, правда продукція з нього виходить зовні менш приваблива, але ж ми не прикрашати будемо нею. З шнека виходять "кавелдики" вже настільки спресовані, що аж димляться від тиску. В цьому випадку більше потрібно попрацювати над підготовкою сировини для пресування, сировину для шнека потрібно змільчувати та сушити.