Жидкий утеплитель Керамоизол - кто что скажет?

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем djclyde, 11 вер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я Вас запросив пояснити. Розказати ще раз, людською зрозумілою мовою: про Планка, про фізику, про коливальний контур. Та який такий ефект від фарби та пінофола дорівнює 5см мінвати.
    --- добавлено: 16 вер 2015 у 19:34 ---
    ну ще й про дупу теж.
     
    Останнє редагування модератором: 24 вер 2015
  2. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    то все що дали результати академічних замірів на матеріли під які у нас пропонують пінофол і керамопасту проведені в європі при становленні будівельних стандартів і не стосується українських реалій де все пороблено і ніхто ні за що не відповідає. рефлексна пароізоляція і керамопаста утеплюючими матеріалами не є - мають тільки додатковий ефект з яким треба рахуватись.а щодо фізики процесу то треба проштудіювати дуже вузький розділ поширення електромагнітного випромінювання інфрачервоного діапазону (довжина хвилі до 50мкм)в різних середовищах. Планк в 1918 році дісав Нобелівську починав з дослідження поширення світла яке як тепер загальноприйнято має двійну природу одночасно частинка і електромагнітне поле.зрештою і всі інші елементарні частинки мають двійну природу. дзеркало для світла і тепла можна зробити з золота,срібла, алюмінію.така сильна зміна щільності середовища яка є в рекламованій кульці призведе до зміни моди чи іншими словами вигляду електромагнітного поля що теж можна буде вважати дзеркалом.відчутний ефект буде при інших граничних умовах які реально є в космосі.як то доступно викласти вибачте я не знаю.
     
    Останнє редагування модератором: 24 вер 2015
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Зважаючи на те, аж коли ще ті шатли літали, та й з Планком - то давня історія, можна мабуть допускати, що ті акедемічні заміри робили не тільки в Україні (в УРСР мабуть), а й в останньому Зімбабве. Часу на те було достатньо.

    утеплюючим матеріалом може бути будь що, ситець трусів - то теж утеплювач.
    Який саме додатковий ефект від пасти та алюмінію, Ви можете нарешті сказати?

    То що, то Вам якійсь час треба? Чи що? То Ви взагалі не хочете? Як розуміти?
     
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ну ви ж мастите пастою гарячі труби й бачите ефект. а стіни увас яку мають температуру?івняння штефана- больцмана вам дасть пропоційність в четвертій степені від різниці температур настінках порожнини в напрямку поширення тепла.тобто чим ближче нуля тим менший ефект.то по фізиці.тепер по економіці скільки буде коштувати звязка для кульок які ефеактивні вумовах пожару щоб в тих умовах працювати і в яких ви все одно не перебуваєте?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вибачте, але щойно побачив, що Ви дописали. Я тако оком глянув у вікіпедії, про ті ВЧ кола, то там пишуть, що тако трохи ток потрібен. То треба до кульок батарейки? Та й в якому саме місці ті кола мають вигляд порожнин? І Стефана-Больцмана глянув, нема там нічого ані про кола, ані про порожнини. ?
     
  6. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    сейчас будет о шариках в бетоле
     
    Khomenko_A_S подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я маю той самий ефект, поклавши на трубу ганчірку. Там теж контури коливаються?

    Там про залежність спектра випромінювання від температури, у, ніде й ніколи не існувавшого, абсолютно чорного тіла.
    Те, що все, що гарячіше за 0К, випромінює тепло, то всім відомо ще зі школи.
    До чого тут кульки та коливальний контур?
     
  8. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    це точно сказано
    та ось приклад намащування цього http://www.unes.dp.ua/production/keramoizol/test/index.htm
    то е майже та сама дупа - котру мажуть
    я сам в том всьом також не впевнений але для експерименту маемо 20л бодяги та будемо мазати нею сам не знаю що
     
    Останнє редагування: 17 вер 2015
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    не ті вч кола, проштудіюйте тему в теорії радіоантен і повязаної з тим теорії електромагнітного поля а не генераторів і хвилеводів того ж вч діапазону.а рівняння штефана - больцмана з іншого розділу( калорієметрії ) і залежність в четвертій степені (дуже нелінійна) від різниці температур на границях ділянки однорідного середовища для якого те рівняння справедливе і яка є в свою чергу змінною величиною теоретично збудують вам досить складну картинку.
     
  10. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    маю досвід внутрішньої покраски стін квартири в карлових варах. температура стін і повітря однакова що створює досить своєрідний ефект.на дотик стіни є теплі оскільки поверхня швидко реагує на зміну температури.щось подібне я маю на україні в хаті обклавши стелі і частково стіни пінофолом. на ті стіни потім змонтував книжні полиці і полиці на посуд в кухні. але фарба дає цікавіший ефект.
     

Поділитися цією сторінкою