Стеля в кухні

Тема у розділі 'Потолки', створена користувачем barnych, 10 вер 2015.

  1. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я думаю для надёжности будет хорошо в приямках забить дюбели (чтоб торчали), тогда раствор будет держатся не только за счёт прилипания а и облепив дюбель.
    И ещё , както ремонт делали, маляр один нагонял стену приличной толщины(штукатурил\ровнял) , он смешал изогипс и песок речной (пропорцию не помню ), так такая штукатурка крепкая получилась что я и не ожидал.
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    а если проржавеют?
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    ви меєте на увазі *сіточку* чи грунтовніші тріщини? по дранці якщо то не падає я перетягую сіткою, але бетон як не дивно сксладніша основа.
     
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    а если нет
    Арматура в бетоне ж не ржавеет за год.
    И + дюбели оцинкованые идут.
    Они во влажной среде будут 2-3 дня, потом штукатурка высохнет и там будет сухо и + они оцинкованые.
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    гісові штукатурки відома штука.який досвід з замінниками вапна?я теж наганяв на стінах змурованих з каменя цегли і саману в переміжку і без гідроізоляції від мм і до 10см на лафаржовскому заміннику 1 в 2(замінник цемента і вапна) сухий в мішках як у нас цемент правда іншого кольору.але повернемось до нашого ринку.
     
    Останнє редагування: 11 вер 2015
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Потому как бетон. Афтор хочет щелочной раствор сделать. По цинку будет. Год назад маяки оцинкованные из потолка вынимал. Сквернословил сильно. Чем делали потолок, не скажу. Но ржавые сопли прошли через краску. Одно повезло. люди аккуратные попались, и там где соплей не было, я маяки нашел, так как одинаковое расстояние сделали. Через сколько выступили, то же не спрашивал. :)


    Так, таке собі павутиння. :)
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    павутинка або забілюється або забирається сумішшю акрилової фарби з груновкою в залежності від термінів. клей тримається добре.а пластифікатори що ?
     
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    клей *момент* 25кг.-50гр.до того можна додати 5кг. піску білого, ротбанд така ж упаковка 131гр.штук упаковка 6огр.
     
  9. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    Дякую за участь в темі.по матеріалах то винесло 400 гривень.5 мішків клею, мішок штуку пакет вапна.відро піску.
     
    Останнє редагування: 24 кві 2016
  10. КітКет

    КітКет Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    8
    Может кто обрисовать плюсы-минусы натяжных потолков на кухне. Решили раз уже начать ремонт, то глобально и хочется сделать и красиво и на долго.
     
    КОРА79 подобається це.

Поділитися цією сторінкою