Горизонтальный деревянный забор: как крепить доски к металлическим круглым столбам

Тема у розділі 'Заборы, ворота, ограждения', створена користувачем oksan2006, 7 вер 2015.

  1. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    мені простіше було б телефоном пояснити, ніж писати. там все просто. рейка 50*50 кріпиться до стовпчика дюбелями. така ж рейка посередині прольоту, щоб додати трохи жорсткості. рейки пофарбовані в білий колір. їх добре видно на фото. потім до рейок кріпиться дошка 25*100. кріпиться саморізами нержавіючими. їт також добре видно на першому фото.
    стовчик 100*100, тому дві дошки і рейка в результаті йдуть в рівень зі совпчиком.
    останнє, що робимо, закриваємо стовп дошкою. на фото видно варіант як з закритим стовпом так і без.
     
    Julla подобається це.
  2. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Спасибо. Я у вас переспросила так как мне показалось стовпчики- те что под виноград или рабицу. Мне говорили что в них нельзя загнать дюбель потому как развалятся. Если вам неудобно писать , то вы напишите только одно слово "да" или "нет". В смысле виноградный столбик это или нет. Мне еще много забора надо а у нас волна воровства опять началась такая что у нас уже стойки из металлических труб из земли выдирают. На прошлой неделе всех соседей обворовали.
     
  3. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    НетЪ!
    https://krainamaystriv.com/threads/22362/#post-471605
     
    Т.М. подобається це.

Поділитися цією сторінкою