Який холодильник вибрати?

Тема у розділі 'Мебель и бытовая техника', створена користувачем Финик, 26 сер 2015.

  1. Финик

    Финик Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    7
    Доброго дня!
    Сталося горе - радянський холодильник, який служив довгі роки вірою і правдою у домі відмовляється працювати. Таку рухлядь ремонтувати вже не хочеться. От і постало питання у виборі нового холодильника. Хто яким користується? Який варто купувати, а який не варто?
    Буду дуже радий почути відгуки.
    Дякую!
     
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Буду покупать Самсунг. Столкнувшись перед выбором холодильника прошелся по магазинам чтобы изучить тему. Во первых в Самсунге есть защита от перенапряжения. У некоторых производителей эта фича есть. С ремонтом Самсунга нет проблем. Переговорил с сервис центром. 10 лет гарантии. Пустячок. но приятно. Дверцы открываются вровень с корпусом. Этот момент мне важен, хотя есть и у других производителей. Мне нужна высота 1,85м. этот размер есть. Ширина и глубина. то же подходят. Цена, ощутимо ниже чем у других. Еще понравился ЛыЖы, но с сервисом там не понятки. Класс энергопотребления А+. Пока не определился где брать.
     
    Финик подобається це.
  3. Финик

    Финик Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    7
    А ціна приблизно яка на такий холодильник?
     
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Фокстрот 12т. Контробас 10т. Эльдородо 11т.
     
  5. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Спробуйте пошукати на ОLX.
    Там продають техніку із Германії. Нову та БУ в нормальному стані та за цілком прийнятну ціну.
     
  6. ПавлоK

    ПавлоK Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Много лет был Vestfrost, еще тот - датской сборки. Когда разъезжались с родителями хотел купить такой же. Оказалось, что вроде уже собирают только в Турции и качество соответствующее, постоянно выходят из строя компрессор/ы. Думал Либхер или Горенье, но немец дорогой, в итоге взял вот Горенье и очень доволен! За девять месяцев никаких нареканий)
     
    Останнє редагування модератором: 31 сер 2015
  7. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Беріть будь-який холодильник, на який вистачає грошей. Тільки перед тим дійсно краще порадитися з майстром, чи є запчастини до нього. Я останній раз брав морозилку, вибрав привезену з Німеччини, нову (приховану під б/у).
    Перед цим брав новий холодильник Снайге.
     
  8. Petko

    Petko Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.121
    Симпатії:
    3.683
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Вже не один рік користуюсь Лукашенковими "Атлантами" -морозилкою і двокамерним двокомпресорним. Холодильнику мабуть вже більше 10 літ, морозилці-більше п'яти точно. Претензій немає- стоять, жужжать, морозять...:vo:
    асортимент- до вибОру, до кольОру:
    http://atlant.ua/

    З холодильників подобаються двокамерні двокомпресорні: є можливість відключати одну з камер, якщо нема що туда покласти, та й ресурс компресорів більший, ніж в однокомпресорного за рахунок менш частого їх включення.
    Якщо не потрібно понтів- бацьків продукт рулить, якщо хочеться чогось дорожчого- беремо щось самсунгоподібне, головне щоб сервіс був недалеко.
     
    Останнє редагування: 1 вер 2015
  9. ADMUX

    ADMUX Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Київ
    Обирайте по своєму бюджету, але я б порадив no frost. У мене вже шість років Самсунг такої системи, працює бездоганно, пережив три переїзди. В принципі можна підібрати не дуже дорогий.
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2015
  10. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Таки купил, правда не Самсунг. а ЛибХЕРр. Уложился в бюджет в 10т.грн.(кантробас) :)
     

Поділитися цією сторінкою