Утеплення теплоакамулятора. Що порадите?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем ОлегШ, 13 сер 2015.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    А якого розміру бак і скільки утеплення Вам обійшлося в грн?Вони з ріного роблять пінопласту роблять таке утеплення?Мені треба на БКН,робив сам,полосами пінопласт (твердий!)на піну і між ними тоже піна,зверху оцинковка- не сподобалося.За ніч "губить"багато.А ППУ за тисяч 3,вже не хочу,вже утеплив ТА(1400 літрів,8 см товщина ППУ,7500 грн.),хоть преконаний що кращого утеплювача для такого НЕМА!Но ціна!
     
  2. kysopatriu

    kysopatriu Майстер

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    Черкаська обл. Драбів
    Розбудила жінка яка встала в 3 часа по потребі. В робочий стан вводив шляхом максимальної подачі теплоносія на будинок, відключив турбіну щоб не було продувок та включив на повну обидва це.

    Надіслано від мого S30, використовуючи Tapatalk
     
  3. Алексей900

    Алексей900 Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    м. Дніпро
    Доброго дня!
    висота баку 2000 мм. діаметр 720 мм. товщина утеплення (пінопласта) 100мм. Щільність пінопласту можно обирати (враховуючі можливості виробника) Обійшлося десь 1500 грн приблизно, бо не пам'ятаю. Зовні ще обклею пінофолом, або на зразок того, щоб випадково не пошкодити пінопластову шкарлупу. Зв'яжиться з виробником, інформація буде свіжа та точна.
    Не впевнений, чи можна тут вказувати виробника. В особистому листуванні вкажу.
    Теж планую виробити БКН. На теплоакумуляторі добре "насобачився", тож можу створити бак під великий тиск.
     
    meroro подобається це.
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Дякую.Вкажіть тут,чого не можна?!Ніхто не буде проти,впевнений що не мене одного цікавить.А якщо хтось,десь найшов оптимальний варіанті вказує координати виробника це не є реклама.
    Головне єліпсні низ-верх.
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Еліпсні то зрозуміло . Але складно самому . Точніше напевно ніяк. Собі вдарив ТА з радянських бочок 2 мм стінка. Дно плоске. Ставив на дно компенсатори як на малюнку. Тиск 2 очка тримає . А може і більше , далі не заміряв. Крок 15 см.
     

    Вкладення:

    • image.jpeg
      image.jpeg
      Розмір файлу:
      199,6 КБ
      Переглядів:
      41
  6. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Чого складно?А тиск докачав до 6 атм.Дальше компресор не качав.2 роки в роботі-не нарадуюся!Разів 12 виручав дуже сильно. Тут:
    https://krainamaystriv.com/threads/27429/
     
  7. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Скільки часу спускали?
     
    oleh.oo та meroro подобається це.
  8. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Зразу видко що @rondlyk, розуміє.На відміну від мене,тоді.Досвіду не було,лише велике бажання зробити .Досвітчений і мудрий таку "дурь" до 6 атм повітрям качати не буде.І я тепер не качав би.
    Но спускав вже раціональніше,спочатку прикрутив пульвер і помалюв вповітрям з майбутнього ТА.
    Подача і зворотка 2"(50-ка),направивна дорогу,і відкрив кран.Довго літало листя позаторічне над селом!А як свистіло і гуло!Надворі було +13 а на різьбі (вихід) появилася сосулька.
     
    Алексей900 подобається це.
  9. Alex_1973

    Alex_1973 Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    У меня ТА цилиндрический из металла 3мм , высота 2000мм диаметр -630мм.
    Крышки обычный металл 3мм. Сверху ,снизу и посредине обечайки из металла 4мм шириной 50мм.
    Дно усилено крест на крест швелером 160мм, верх тоже самое уголок 63мм.
    Проверено на давлении 3 атм. водой- полёт нормальный.
    Теплоизоляция
    1слой полинор из балончиков толщиной 50ммм
    2слой минеральная вата 50мм
    3слой оцинкованный металл 0,55мм.
    Сейчас за 10часов температура падает на 2гр.
     
  10. Алексей900

    Алексей900 Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    68
    Адреса:
    м. Дніпро
    ПОхоже вот это они: http://dimplast.com.ua/
    приехало все в Днепр аккуратно умотаное в картонном ящике.
    Я свой тоже сдуру 6 атм накачал когда проверял. так получилось. :). Боялся что рванет и вышел из топочной. когда вернулся уже было шесть с копейками. Спускал довольно быстро полтора дюма труба в окно. Звук похож на испытания ракетного двигателя у нас на ЮМЗ :))). Не в теме, сорри. сферические крышки обошлись мне около 1000 грн. киевляне катают. быстро делают. правда пришлось молотком чуть пристучать (не совсем круглые...). Вообщем с утеплением пенопластом доволен. да где то два три градуса на верху теряю с утра до вечера при этой температуре в помещении +25.
     

Поділитися цією сторінкою