Ванная или душевая кабинка

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем Финик, 28 лип 2015.

  1. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @varmet, Эту операцию можно делать и вдвоем. Я как то сломал плечевой сустав, и пришлось просить соседа помочь. Одной рукой не с руки было. А у соседа просто сноровки не было.
     
  2. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    А МОЖЕТ про то как трещину в акриловой ванной кто-то подскажет.

    про то,что у кого что - это дело каждого - я так думаю.на вкус и цвет и доход и т.д.!!!
     
  3. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Юра2, рем наборы для акриловых ванн не? Я уже в какой то теме описывывал их.
     
  4. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    Спасибо!!! но если бы ссылку вообще признателен буду.
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Да спросите у продавцов брендовых акриловых ван. Стоит этот набор. Я правда еще при Януковиче интересовался. Но услышав цену решил перечитать Волочкову. Правда и силикон у них в 4 раза дороже чем в Епицентре. :)
     
  6. Юра2

    Юра2 Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    5.256
    Симпатії:
    3.925
    Адреса:
    вилково
    @ЧД_, Спасибо!!!нашёл и заказал.
    --- добавлено: 22 вер 2015 у 21:29 ---
    набор для трешин и сколов 300грн.
     
    Останнє редагування модератором: 30 вер 2015
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    У меня душевая 100*100 с глубоким поддоном .ложусь в неё нормально, ноги правда согнутые, но мне нравится.
    Купил както за копейки акриловую ванну угловую 150*150 - подарил куме - не захотел ставить и изза места и изза того что и душевая полностью устраивает. Приходилось мытся в 90*90 и 80*80 , то мало места, а 1м*1м отлично.
     
  8. Финик

    Финик Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    7
    напевне все таки буду купувати ванну))) дякую всім)))
     
  9. neotrance

    neotrance Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    Україна | Ukraine
    На мій погляд ванна є практичніша і більш "довговічніша", якщо можна так сказати. Такі коплектуючі як силікон, декоративні планки і сифон не потрібно довго шукати, як ролики, ручки, скло (якщо розбив), ремкоплеки по АБС пластіку, це все можна купити в будь-якому магазині.
    Над ванною можна поставити собі душову шторку на будь-який смак і кошти і буде та сама душ.кабіна. Зручніше прати, купати дітей та домашніх тваринок. Якщо сталева ванна то і ванна не така вибаглива по догляду.
     
  10. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    В квартирі має ванну, планую аомяняти на душову кабіну (але ще не всі згідні).
    В селі зразу планую ставити душову кабіну. Все готове для цього, але є питання. Душова кабіна з глубоким піддоном. В санвузлі зроблене чорнова стяжка. Як краще, ставити кабіну на цю стяжку і піднімати підлогу ще на 5-6 см.? Чи ставити кабіну вже на готову підлогу (плитку)?
     

Поділитися цією сторінкою