Полімер пісчана черепиця, відгуки

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем pputnik, 24 чер 2015.

  1. pputnik

    pputnik Підмайстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    7
    Доброго всім здоров’я.
    Ось нещодавно наштовхнувся на такий покрівельний матеріал, як пісчана полімер пісчана черепиця.хотілося б дізнатися враження про цей покрівельний матеріал тих хто з ним стикався в реальному монтажі. Як цей матеріал тв ціні? чи вигідно його купувати для звичайного будинку? Чи легко прохить монтаж, як вона служить? чи довгий період гарно виглядає.
    Дякую за консультацію)
     
  2. Kolka)))

    Kolka))) Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    30
    Доброго дня! З виду дуже гарний матеріал. вигорати на сонці він не буде? Завжди цікаво було - якщо виникає потреба оновити покрівлю (вигоріла черепиця, наприклад) то чим покривати в цьому випадку. Чи полімер-пісчана черепиця реставрації не підлягає?
     
  3. pputnik

    pputnik Підмайстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    7
    чесно кажучи очікував, що коштуватиме від 100 грн. я приємно здивований))))
     
  4. Роман Фёдорович

    Роман Фёдорович Бригадир

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    199
    Адреса:
    Запорожская сечь
    Выгорает , разрушается
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Маєте фото? А то я хотів собі покрити дім.
     
  6. Роман Фёдорович

    Роман Фёдорович Бригадир

    Повідомлення:
    280
    Симпатії:
    199
    Адреса:
    Запорожская сечь
    Набирите в гугле картинки - "полимер песчаная черепица брак" и наслаждайтесь...вот пример img_0552-300x200.jpg
    от себя добавлю, что знаю человека который провалился на такой черепице, когда антенну ставил, и пару месяцев поломанный в больничке пролежал, представители фирмы заменили пару участков на крыше, естественно оттенки получились разные и крыша стала похожа на калейдоскоп. Больничный ему никто не оплатил хотя судился.
    Сейчас работаю на обьекте по соседству с подобной крышей, если не забуду завтра сфотаю. Там тоже калейдоскоп.
     
  7. pputnik

    pputnik Підмайстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    7
    Буде цікаво подивитися. а чому там калейдоскоп? теж попсувалася?
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Не факт, що це полімер-піщана черепиця. І невідомо з чого це зроблено і чи дотримувалась технологія. В мене по сусідству є дах з ППЧ. Стоїть років з 5-6. Як виглядала на початку, так вуглйдає і тепер.
     
  9. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    ППЧ производится из утилизированных полимеров. Возможности сортировки невысоки. Оборудование примитивное. Полиэтилен имеет никакую светостойкость. Пигменты испытывать на светостойкость надо. Поэтому я бы на кровлю не взял. А на дорожки взял бы. Морозостойкость, полагаю, повыше, чем у народного бетона.
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Ви страшно глубоко помиляєтесь.
    Хоча, можливо, в вас так і роблять. Тому і низька якість і такі жахи на фото в неті.
     

Поділитися цією сторінкою