Котли СДК - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем vladk9, 21 чер 2015.

  1. yurrriy

    yurrriy Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    5
    Та хто б сумнівався, можете хоч заморозити його, тоді ще комфортніші для вас цифри будуть.
    --- добавлено: 18 лют 2022 у 09:48 ---
    Гадаю, що "особливо обділені інтелектом" дописувачі навіть не здогадуються, що можна знайти тепловтрати ТА на сайті виробника. Набагато легше бидлувато нахамити .
    --- добавлено: 18 лют 2022 у 09:49 ---
    3000л у жилому приміщенні? Ну ви і фантазер!
    --- добавлено: 18 лют 2022 у 09:52 ---
    Можна. Нагріти до 90 не можна. Котел закипить.

    Загалом, з хамом щось обговорювати мені не цікаво. Всього найкращого! Не відповідайте більше на мої дописи, будь ласка.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2022
  2. ОКБ

    ОКБ Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Ваш рівень інтеллекту та освіти видно, ще по діалогу в строим дом. Вода закипить 90 градусах? А Клайперон- Клаузиус по іншому думають. Поспоримо, що в котлі і при 100 не закипить. Навіть при 110, якщо тиск буде 1.5 бара.
    Про тепловтрати навіть коментувати не хочу, бо бачу рівень освіти.
    Цікаво, а ємність диаметром 1.25м та висотою 2 м Який об'єм має?
    Для чого ви задаєте питання, а в кінці просите не відповідати. Це ще раз про рівень інтеллекту.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2022
  3. yurrriy

    yurrriy Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    5
    :vo:rofl
     
  4. ОКБ

    ОКБ Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Навіть об'єм циліндра порахувати для вас складно? V=П*D^2/4*H
     
  5. yurrriy

    yurrriy Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    5
    :-D:-D:-D Вам навіть розмір циліндра об'ємом 3000л складно підібрати.
    --- добавлено: 18 лют 2022 у 11:01 ---
    --- добавлено: 18 лют 2022 у 11:03 ---
    Сергей, попросите модератора убрать из Вашей ветки этот срач. А то этот "интеллектуал" не остановится.
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2022
    Владмир подобається це.
  6. ОКБ

    ОКБ Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Не давайте поради в яких ви нічого не розумієте. Я з газогенераторними котлами в тему з шахтами не ліз.
    А по-друге, я реальний кліент на шахтний котел.
     
    Останнє редагування: 18 лют 2022
  7. IrinaStasuk

    IrinaStasuk Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    93
    Адреса:
    Одесса
    Все подобные споры не имеют смысла.
    Во-первых, идеальных котлов и систем, которые работают на ТТ не бывает. Само топливо не идеальное
    Во-вторых, у каждого пользователя свои условия, запросы и ресурсы. То, что подходит одному, совершенно не подходит другому.
    В-третьих, у нас у всех разное отношение к котлам. Кто-то замечает каждую мелочь и пытается систему сделать еще более совершенной, а кто-то относится к ней потребительски - тепло, не сильно напрягает - и ладно.

    Не помню, в этой ли теме или теме про угольные котлы описывали такой случай, что поставили котел длительного горения и папе не нравится. Почему? Раньше он оправдывал свою занятость тем, что нужно за котлом следить, топливо постоянно подбрасывать, ну заодно и устраивал себе частые перекуры. А после установки нового котла мама стала ограничивать количество его перекуров. Так что всякое бывает:-D
     
    Ant0ny2a, yurrriy, Владмир та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою