Котли СДК - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем vladk9, 21 чер 2015.

  1. oleg idea

    oleg idea Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    А як зробити підміс? Тому що наші майстри кажуть що на природній циркуляції підмісу не потрібно!
     
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Без насоса ні тр.-ходовий ні підміс працювати не будуть.Підміс- то перемичка між подачею і звороткою котла.
     
  3. oleg idea

    oleg idea Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Тоді можна просто ставити котел на пряму і все? У мене стара система опалення без насосу, просто вода по трубах циркулює і все
     
  4. полюс

    полюс Прораб

    Повідомлення:
    557
    Симпатії:
    457
    Можна з 3-х ходовим, якщо без клапана - потрібно крани на перемичку і подачу.
    В себе зробив так, простіше не буває, одним краном №2 відрегулював подачу, і відповідно зворотньої води менше приходить. Кран №1 не потрібен.
     

    Вкладення:

  5. Den-is

    Den-is Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    5
    10-ки хватит с головой!
    Проверенно!
    У родителей дом 102м. + котел стоит в дополнительной пристройке-котельной (которую также подтапливает, а она вообще не утеплена и стоит там окно в 1 стекло)
    Зима эта щадящая, но за все время, даже не разворачивал на большие прорези колосники, всего хватает))
    Дрова в шахте ни разу не застревали, особо длинны ми не пилил, в среднем 35см +- 5см.
    Правда закладку я традиционно завершаю 1 или 2 не колотым кругляком. Он под своим весом также может все и продавливает.
    Опилки кидал только в перемешку с дровами, горят - на ура. Но разгон по температуре - раза в 2 медленнее, чем просто на дровах.
     
  6. oleg idea

    oleg idea Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    А сам будинок у вас утеплений? Які вікна встановлені?
    --- добавлено: 18 лют 2019 у 23:21 ---
    А тирса горить лише в шахтному котлі чи і в традиційному теж?
     
    Останнє редагування модератором: 26 лют 2019
  7. Den-is

    Den-is Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    5
    Немного принаравившись к своей 10ке, получилось добиться следующих результатов на 1й загрузке:
    Сама загрузка: дрова слой (примерно 1 ведро) далее Уголь - 1 ведро, еще слой дров 1 ведро и еще 1 ведро угля
    Приловчился прикрывать шибер (у себя поставил отметки, но примерно 62-65град), ТР4 стоит на 50 (но выдает не много больше +3-6град.
    Таким образом, данный пирог горел 30часов. Повторял уже не однократно!
    При этом температура абсолютно стабильна и держится 53-54 градуса, обратка 40-41
    --- добавлено: 19 лют 2019 у 00:00 ---
    Дом Старой постройки, кирпич. Не утеплен. Окна пластиковые, когда меняли, откосы утеплили.
    У меня тырсы нет, не пробовал. Опилки от пилы горят норм, но лучьше в перемешку с дровами, ибо только на опилках у меня температура больше 46 не поднялась..

    По тырсе, подождем, думаю производитель отпишится..
    Могу добавить, что я в котел кидал, все что может гореть из подручного мусора, старый ботинок, тряпки каие-то, старые позопрошлогодние орехи и т.д. Главное в перемешку с дровами и все ОК.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 26 лют 2019
  8. oleg idea

    oleg idea Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    3
    Дякую за поради!
    Цікавить ще декілька запитань:
    1. Скільки років користуєтеся котлом СДК?
    2. Скільки кубів, чи складометрів дров і якої породи дерева (береза, граб чи ялина) Ви використовуєте в середньому за зиму?
     
    Останнє редагування модератором: 27 лют 2019
  9. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    В мене СДК 15 вже 4 сезон.Все класно,всім задоволений ,тільки нещодавно замітив підкапування на шві над газвікном і на 3 компенсаторах на передній стінці.Компенсатори заварив так ,а щоб пройти шов зняв колосники.Я їх підняв на 4 см. відносно кутника що встановлений для кріплення,щоб зменшити потужність котла і шар горіння ,завдяки чому час горіння був від 10 до 14 год.І ось що побачив.......На тому місці утворилася дірка та по цілій довжині стінки із двох сторін замітно корозію металу.Напевне швидше за все це тому що дьоготь який стікав по стінці потрапляв між трубу і стінку і там затримувався і не вигорав так як колосники були вище.Т подачі та зворотки при горінні стабільно була 65-70 і 55 -58 відповідно.Тільки коли котел розганявся вона поступово піднімалася але це займало не більше 30-50 хв.Труба байпаса в мене поставлена за циркуляційним насосом по словах Сергія вона нічого не допомагала тому що мала бути перед ним ,але наші "майстри-спеціалісти" запевнили що немає різниці . І все ж таки не була зворотка холодною,тоді яка причина ????Конденсату на золі не було,котел чистив раз на місяць,було біля 2-3 л. сажі,конденсату чи дьогтю в теплообміннику не було..... Тоді яка причина ????
     

    Вкладення:

  10. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    конденсату при такій температурі немає?

    на фото контролери розміщені в кімнаті?яка марка?
     

Поділитися цією сторінкою