Потрібна порада: яких тварин краще завести новачкам? Нюанси по їх утриманню

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Имбирное печенье СД, 17 чер 2015.

  1. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Ви мені так розповідаєте, наче я кролів не тримала... Досі здоровенні двоповерхові дерев'яні клітки у саду під грушами стоять... гниють. І розповідати про уколи тільки весною і в осені можна тільки для домашніх кролів, що замість цуценят в квартирах живуть. Для тримання в умовах села, вакцинація кролів раз в пів року це брехня... дохнуть! Як каже моя тьотя ветеринар, такі зараз вакцини... не тримають імунітет довго. І от порахуйте, через скільки після вакцинації, кроля можна забивати для їжі на м'ясо? Тому особисто я "заманалась" таким чином возюкатись із кроликами. Вибила всіх пухнастих і завела нутрій. Мені з цими звірятами простіше. Я їх більш люблю і за смаком і за характером. Але це моя особиста думка. Я досі вважаю, що все треба попробувати тримати самому. І тільки так ти сам зможеш вирішити, чи доцільно витрачати свої сили на тримання кролів, нутрій, свиней, корів і т.і. Наприклад, місяць тому завела козеня... зараз жалкую, що не зробила цього ще 15 років тому. Багато хто з сусідів на це вмовляв, але я ніяк не могла вирішитись...
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2015
    Имбирное печенье СД подобається це.
  2. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Ой, я козеня, теж дуже чомусь хочу, може через те шо сир козячий люблю? :)
    Хочу Вас попрохати, розповідати в цій темі, як воно Вам, як росте, з чим зтикаєтесь в його утриманні?
     
  3. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Хотілось би подивитися, через скільки ранків, особливо зимових, Имбирное печенье та її чоловік почнуть проклинати кролів (нутрій, свіней та іншу живність яку треба годувати вранці кожну окремо і чистити клітки) та тих, хто їх порадив. Мій сусід кожного дня їздить на роботу до Київа, встає в 6.00, а в 7.00 автобус. Нічого не тримає, каже нема сил. Чекає коли вийде на пенсію. Тому я і радила кур, до того ж декоративних, тому що працюючій людині не треба на них відволікатись. Вранці кинув жменю зерна, хвіртку закрив і пішов на автобус, ввечері коли кинув, коли ні, яйця зібрав і відпочиваєш. По собі знаю, коли працюєш, дуже важко тримати худобу, дуже швидко починаєш старіти.
    --- добавлено: 26 лип 2015 у 16:20 ---
    Козеняті вже чотири місяці. Я тримаю її як цуценя, чи кошеня. То б то не прив'язую, вона сама бігає по саду. Коли я на вулиці, вона всюди ходить як хвостик. Коли захожу в хату, чекає на дворі десь поряд. Дуже любить коли її гладять. Підставляє голову під долоню як цуценя, а як що на це не звертаєш уваги, то торкається ніжкою як собака і просить, щоб ще погладили. Дуже полюбляє їсти сіно різних трав та квітки троянд. П'є тільки чисту воду і тільки з чистої посудини. Якщо хтось в її миску дзьоба вмокнув, пити вже не буде... гидує, це прям на мордочці написано. Ще допомагає гусей на випас ганяти, чи навпаки заганяти. Кажу її: "Жини!", і вона розбігається і починає скакати навколо них то одними боком то іншим:) Дуже цікава тваринка.
     
    Останнє редагування модератором: 3 сер 2015
    Julla, Тарасюк та leshiy_40 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Згідний. Якщо графік щільний, то краще не мучити скотину. Але якщо на вільних хлібах, або сам роботодавець, то чому б і ні. Так, для забавки.
     
    Makaliska подобається це.
  5. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Здихають,правда.В основному через те що від усіх хворіб немає вакцин.Щеплюєш від одного - хворіють на інше.
    А що таке вакцина?Хіба при кип"ятнні віруси не гинуть?
    Ваша тьотя ветеринар трошки має хибне уявлення про імунітет.Кролі не отримуюють постійний ефект від вакцинації.
    Вакцина дорога?Ну то спробуйте готувати її самі.Проваріть мясо хворої тварини до ...60 градусів?

    Зате ми дуже охоче проклинаємо ціни на молоко,сир,хліб,мясо .;-)
    --- добавлено: 27 лип 2015 у 13:45 ---
    Взагалі науково технічний прогрес не стоїть на місці.Є безліч всячини яка полегшує працю.
    мені для обходу кроликів вистачало години.
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2015
    Белобородько та leshiy_40 подобається це.
  6. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    roflroflrofl Моя мама і дідусь свого часу працювали у військовій лабораторії... виготовляли бактеріологічну зброю. Наприклад модифікували сибірську виразку... робили так, щоб хвороба вбивала тільки військовозобов'язаних чоловіків з 18 до 70 років, а жінок і дітей не зачіпала. Також працювали і з деякими вірусами. Окрім зброї, треба було ще і ліки, або вакцину винайти, а випробування цих вакцин доводилось робити на собі. Я Вам і перерахувати не можу від чого тільки моя мама та дідусь себе не вакцинували... тому Ващі міркування про моє уявлення імунітету, вірусів, вакцинації і т.і.... мене дуже повеселило. Наприклад, рахується, що у міксоматозних кролів внутрішні органи треба спалювати, а м'ясо після 1,5-годинного проварювання можна використовувати у їжу людям, але я таку гидоту у ЖОДНОМУ разі їсти не буду. Для мене і моєї родини, принципово важливо вживати у їжу м'ясо не лікованих і не вакцинованих тварин. У Вашій родині рахують по іншому. Тому я їм нутрятину, а Ви крільчатину. І Имбирному печенью самій доведеться вибирати яких тварин заводити, а яких ні. Я тільки висловила свою думку. І навіть не агітую її за утримання тих, чи інших тварин. Бо свобода вибору, це особиста справа кожної людини.
     
    Останнє редагування модератором: 4 сер 2015
  7. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    @Makaliska, Ваш пост не заперечує моєму про вакцини.Ви просто...написали про щось своє.А три смайлика наводять на думку про тролинг
     
  8. elninyo

    elninyo Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    куры- самые безпроблемные животные
     
  9. Копатич

    Копатич Майстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    32
    нутріям обовязково металеву клітку бо втечуть .у мене так було.
     
  10. Jmenka

    Jmenka Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    3
    Адреса:
    Львів / Київ
    Найпростіше - кури. Далі - гуси, але їх трохи шкода рубати по шиї. Ну і потім кролики.
    і, будьте готові - це усе неймовірно смердить, навіть якщо трохи подалі від хати :))
     

Поділитися цією сторінкою