Потрібна порада: яких тварин краще завести новачкам? Нюанси по їх утриманню

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем Имбирное печенье СД, 17 чер 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Правда. Але це залежить від кози і кормів.
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  2. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Я, тут трохи вивчала це питання, знайшла цікаву пораду: якщо коза вже дойна, треба почухати її між ріжками, якщо рука після цього не буде мати незвичного неприємного запаху, то й молоко не матиме його :)
    Хтось може підтвердити, або спростувати цю пораду?
    --- добавлено: 25 чер 2015 у 17:22 ---
    Не, мне на осень рано :) мне бы на сл. год, так что, Вы не пропадайте :)
    А, когда их вообще покупать лучше? И еще, наверное лучше сразу пару взрослых брать или цып? Курочек и петушка, наверное лучше из разных выводков брать? В смысле, чтоб у них родители были разные или нет?
    Какие у Вас породы?
     
    Останнє редагування модератором: 3 лип 2015
  3. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Вам как неопытному птицеводу лучше взять взрослых птичек. Петушка и три-пять курочек хотя бы. Пара на мой взгляд слишком мало... не вижу смысла. Тогда уж проще вообще просто попугайчика завести. А по породам у меня есть сибрайты, серама, бентамки.
     
    Имбирное печенье СД подобається це.
  4. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Кролики ідеально підходять під такий догляд.
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 11:46 ---

    Кури теж підходять ідеально.В такому випадку їх можна залишати на цілий день,не пропадуть.
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 11:59 ---
    Я ,звісно не збираюся критикувати, та що тоді їсти на різдво та великдень?Миска з будженим кроликом порожніє на святковому столі перша.А буджені кури можуть і не зачепити навіть
     
    Останнє редагування модератором: 2 сер 2015
    Имбирное печенье СД подобається це.
  5. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Уколи весною та осінню.Це вакцинація,не вкурсі що там з екологією.мені здавалось ,що вакцина - це ослаблений штамм вірусу.Болячки на лапках - це від сітки,породу треба вибирати з добре пропушеними лапками,напр. - новозеландська.Короста в вухах - це від бруду в клітках.Достатньо соляркою два рази вуха змастити.Струпи і повідпадають
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 12:25 ---
    Щодо годування: на 100 кроликів я залишав 10 соток конюшини на місяць,решту косив на сіно.Мішка ячменю вистачало на тиждень.Ось і вся годівля.Клітки саме найкраще - це шед.
    Взагалі, говорити можу годинами про це.цікаво?Питайте
     
    Останнє редагування модератором: 2 сер 2015
    Имбирное печенье СД подобається це.
  6. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Так, цікаво :) є, якесь фото кліток, що краще підходять? Які породи, менш схильні до хвороб? Чим годуєте взимку та влітку, скільки корму іде? Які є нюанси в вирощуванні? Знаю, що кролям не можна давать мокру траву, є ще щось?
     
    Останнє редагування модератором: 2 сер 2015
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ну це вже деталі. Можна гуску, а можна свинку. Можна залишити вродливого самця спеціально до столу.
    Мене більше цікавить куди подіти сотню кролів на рік, якщо ними не торгувати.=)
     
  8. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    А, мене, де кілера для їх вбивства знайти? :) Я кролів, тільки вже патраних в магазині звикла бачити, або живих пестити...
     
    Julla подобається це.
  9. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Вмене немає.Напоровся на міксоматоз і...прийшлось за день 30 штук відправити в глину...це сумна історія.Не я перший.родич з луганської обл. так само прогорів із 1000 штук.Внього були рекси (хутряна порода).Ммдаа.Проте...
    Свій шед я не доробив.це повинно було бути дві 12 метрові триярусні клітки ,розміщені одна навпроти одньої та з"єднані між собою дахом 3-го ярусу.Висота ,здається, 2.20м.Зліва повинні були бути маточники та для голод..ой,молодняка,зправа - одиночки.Ноу хау полягало втому ,що боковинки та зад планувався з старого шифиру.
    Я виходив з розрахунків - що дешевше.
    Швидкість обслуговування.
    Буває що задощить на тиждень.Під дахом шеду можна було б просушити мокру траву.В підвішеному стані вода швидше стікалаб.
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 23:31 ---
    У році більше 360-ти днів,а кролів тільки 100
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 23:52 ---
    За літо я писав.Бобові трави.Молодняк дуже полюбляє.
    Взимку.Сіно ,буряк ,ячмінь та вода.Режим такий - ранком ячмінь та давав пити,вечором - буряка.В годівничках постійно було чисто.Кролі дуже люблять картоплю варену.

    Давав мокру.Нічого.
    Справа в розвитку хвороботворних бактерій в мокрій траві.Від них у кроликів здуття кишечнка.
    Не можна тримати разом дорослих самців.Також погано парувати споріднених кроликів.

    Мене розбирати кролика вчила дружина.А от перша спроба забити кролика закінчилася погано.В кроля йшла кров носом та помирати він відказувався.Прийшлося йти по допомогу до старого Кутуня.він потім сказав мені:"Ти їх жалієш.Бий якшо б"єш,не мордуй їх".Навчитеся;-)
    --- добавлено: 25 лип 2015 у 23:57 ---
    Фотки по кроликах я закину в жовтні,коли додому приїду.
     
    Останнє редагування модератором: 2 сер 2015
    Имбирное печенье СД подобається це.
  10. Тарасюк

    Тарасюк Майстер

    Повідомлення:
    243
    Симпатії:
    74
    Адреса:
    Коломия
    Таких не має.Відсутність імунітету кролі компенсуюють своєю плодовитістю.
    Радив би не починати з дорогих породистих кроликів.
    --- добавлено: 26 лип 2015 у 00:22 ---
    Пригадав ще один спосіб утримування кролів в ямах.Це здається самий дешевший
    Цитата з Ільфа і Петрова:
    Прочитав в каком-то животноводческом журнале, что мясо кроликов нежно, как у цыпленка, что плодятся они во множестве и что разведение их может принести рачительному хозяину немалые барыши, отец Федор немедленно обзавелся полдюжиной производителей, и уже через пять месяцев собака Нерка, испуганная неимоверным количеством ушастых существ, заполнивших двор и дом, сбежала неизвестно куда. Проклятые обыватели города N оказались чрезвычайно консервативными и с редким для неорганизованной массы единодушием не покупали у Вострикова ни одного кролика.Тогда отец Федор, переговорив с попадьей, решил украсить свое меню кроликами, мясо которых превосходит по вкусу мясо цыплят. Из кроликов приготовляли: жаркое, битки, пожарские котлеты. Кроликов варили в супе, подавали к ужину в холодном виде и запекали в бабки. Это не привело ни к чему. Отец Федор подсчитал, что при переходе исключительно на кроличий паек семья сможет съесть за месяц не больше 40 животных, в то время как ежемесячный приплод составляет 90 штук, причем число это с каждым месяцем будет увеличиваться в геометрической прогрессии.:-D
     
    Останнє редагування модератором: 2 сер 2015

Поділитися цією сторінкою