Фарбування оцинкованого даху

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем gorar, 11 чер 2015.

  1. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Нє... ну корабельний лак для оцинкованого даху - це ноу-хау нашого форуму... :)
     
  2. weber-deitermann

    weber-deitermann Стажер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    9
    Я зрозумів :))))
     
  3. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    IMG_7862.jpg IMG_7865.jpg IMG_7866.jpg IMG_7870.jpg IMG_7874.jpg IMG_7861.jpg
    Продовження, фотографії від 09.09.2015
    Переглянути вкладення 116421 IMG_7862.jpg IMG_7865.jpg IMG_7866.jpg IMG_7870.jpg IMG_7874.jpg
    Слідкую за станом фарби, бо самому цікаво скільки протримається.Грунт і фарба всеж-таки на водній основі.
     
  4. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    @andryyrist,
    Два-три роки це ще не показник. Стільки часу будь-яка фарба витримає. Потрібно більше часу для перевірки. Ну і бажано макро зйомку поверхні на предмет мікротріщин і лущення фарби.
     
  5. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Згоден, що три роки не показник...
    Фото даху який стоїть 4 роки. Господарі кажуть, що їм фарбували фарбою"Tikurila" і в коштах на 1 кв.м. обійшлося в три рази дорожче ніж мій дах...
    Фарбував оцинковку фарбою "Smile" 3в1, зиму не протрималась. Це по поводу що кожна фарба простоїть 2-3 роки... IMG_7530.jpg IMG_7532.jpg IMG_7536.jpg IMG_7542.jpg IMG_7548.jpg
     
  6. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    То може щось нам повідомите, дуже жду фото...
     
  7. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    И не должна была. Для оцинковки нужна специальная краска, я год назад в этой ветке уже говорил какой красил сам
    https://krainamaystriv.com/threads/23229/page-2#post-505940
    С 2011 года еще не облезла. :)
    Правда на стройрынке у нас именно такую найти можно только из остатков, похоже фирма "кончилась".

    Так можно проверять до второго пришествия. :)
    Торговые марки сегодня меняются как перчатки. Надо просто читать , что написано на банке и соблюдать технологию.
     
    Останнє редагування: 18 тра 2016
  8. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    http://www.oleinykov.ua/Potrebitelyam/ZHurnal_Smile_Profi/21/145 тут виробник пише що даною грунт-емаллю можна фарбувати оцинковане залізо і має супер-пупер адгезію до поверхні.
    Робив тестові викраси фарби для себе. Технологія нанесення була дотримана повністю, пофарбував кородований і некородований метал, після зими все було в жахливому стані.
     
  9. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Увы мне, третий год мазюкаю железяки такой краской и только после Ваших слов прочитал на банке "для оцинковки".
    Виноват, прошу простить великодушно.
    В обман ввело то, что на банке "Полифрба" большими буквами написано "металл, цинк", а на этих "металл" и про цинк только мелкими в описании (хотя может потому и написали мелкими, что краска не совсем для цинка? :) ).
    Я не пытался этой экспресс-эмалью красить оцинковку, но на ржавом железе (после зачистки ручной щеткой) в погребе, третий год без проблем, черные железяки на улице аналогично.
    Даже на глушителе авто и выхлопной за ним такая эмаль-серебрянка держится, правда пока совсем немного времени прошло.
     
    Останнє редагування: 18 тра 2016
  10. andryyrist

    andryyrist Майстер

    Повідомлення:
    116
    Симпатії:
    20
    Адреса:
    Тульчин
    Може мені попався "брачний" екземпляр, але я тепер на цю фарбу не дивлюся. Знаю, де рік назад, у мене в місті автомаляром нею (сріблястою) пофарбований оцинкований дах. Буду за нею наблюдати.

    Завтра маю починати фарбувати оцинкований дах 160 кв.м., то буду 1-й шар робити антикорозійним грунтом на водній основі "Композит", далі два шари гумової дахової фарби "Чорний шоколад". Ну і в кінці ще водним лаком. Замовник мій давній знайомий, ну і я вмовив його на таку "технологію".
     

Поділитися цією сторінкою