Саморобна циркулярна пила

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем mirock, 2 чер 2015.

  1. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
    Саморобні циркулярки це настільки базовий та розповсюджений сорт домашньої машинерії що є буквально в кожного майстра, та й в кожному хазяйстві це так само необхідна річ як и звичайна м'ясорубка на кухні. Не маючи циркулярки складно рухатись далі. Це як стартова позиція для базової обробки дерева, фанери, пластику та навіть заліза.

    Я, переважно займаюся дерево-фанерною еквілібрістікою як хобі, але в хід йдуть і пластики, й ДСП, алюміній, та будь що, що попадає в руки. Без циркулярки абсолютно ніяк.

    В мене була 5 років саморобна макетка поєднана з фрезерним столом, але зараз я переробляю все з рахунком минулих помилок щоб зробити дійсно перфектний інструмент для себе.

    Для затравки ось мої відео. Прошу ділитися в кого що є та давати поради, бо процес ще триває.





     
    мельничук, Эдисон, briz та 7 іншим подобається це.
  2. Zik_zik

    Zik_zik Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    28
    Гарна робота. Теж хочу щось таке собі змайструвати. З нетерпінням чекаю продовження)))
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я сразу думал где взять столько фанеры толстой , потом вспомнил что есть шкаф старый разобраный на чердаке - самое то, теперь с местом надо определиться
     
  4. mirock

    mirock мастер

    Повідомлення:
    4.671
    Симпатії:
    1.242
    Адреса:
    Dnepr
  5. ValentinWood

    ValentinWood Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Lviv
    Класно зроблено, акуратно. Майстерня хороша, а я на балконі мучаюсь))))
     

Поділитися цією сторінкою